"Milla" i Filip Wala pożegnali się z "You Can Dance"

Najbardziej wyrazista uczestniczka 2 edycji "You Can Dance" - Kasia "Milla" decyzją widzów odpadła z show! Razem z nią z programem pożegnał się Filip Wala. Kto tym razem był najlepszy i jak wyglądała Kinga Rusin?

 

Tydzień temu Michał Piróg, ku zaskoczeniu wszystkich, był wyjątkowo miły dla uczestników show. Wczoraj wrócił do roli srogiego jurora. Wypominał finalistom wszystkie najmniejsze błędy techniczne oraz nieodpowiednie zachowanie wobec partnerów tanecznych. Piróg powiedział do Partyka Rożnieckiego:

Stoi koło Ciebie fajna dupa, a ty sie boisz na nią spojrzeć !

Michał pochwalił jedynie Kamila Guzego, który doskonale poradził sobie z tańcem klasycznym. Weronika robiła co mogła i broniła uczestników przed krytycznymi ocenami Agustina i Michała. Nam najbardziej podobał się występ Żanety i Gieorgija.

 

Musimy przyznać, że umiejętności taneczne, finałowej 16-tki drugiej edycji show, są wyższe niż uczestników poprzedniej edycji. Jurorzy po krótkiej naradzie, wybrali trzy pary, których występy najmniej im się podobały. Zagrożeni zostali Natalia "Nuti" Wojdak, Kasia "Milla" Kordzińska, Patryk "Elliot" Rożniecki, Aneta Gąsiewicz, Łukasz "Słoń" Słaniewski, Filip Wala. Z programu odpadli: Kasia i Filip.

P.S. Rusin po raz kolejny została skrzywdzona przez swojego stylistę. Kinia założyła bluzkę z za ciasnym i za małym gorsetem!