Książkiewicz czy Okupnik - z kim ma romans Łukasz Jóźwiak?

Przystojny łyżwiarz jest rozrywany przez gwiazdy show biznesu - tak przynajmniej wynika z informacji, które od paru tygodni podają różne tygodniki. Gazety nie mogą się jednak zdecydować, z kim rzeczywiście ma romans Jóźwiak. Czy jest to prowadząca show Tatiana Okupnik czy też uczestniczka programu Weronika Książkiewicz?
Z kim ma romans Jóźwiak? Książkiewicz czy Okupnik - z kim ma romans Łukasz Jóźwiak? Weronika i Łukasz ukrywają swój związek. "Twoje Imperium" przyłapało ich w środku nocy na romantycznej randce. Para wymieniała "przyjacielskie" pocałunki. Gazety nie mogą się jednak zdecydować, z kim rzeczywiście ma romans Jóźwiak. Czy jest to prowadząca show Tatiana Okupnik czy też uczestniczka programu Weronika Książkiewicz? Przystojny łyżwiarz jest rozrywany przez gwiazdy show biznesu - tak przynajmniej wynika z informacji, które od paru tygodni podają różne tygodniki. Jaki jest najlepszy sposób żeby wygrać program rozrywkowy? Wystarczy dobrze tańczyć i mieć romans ze swoim partnerem. Właśnie stosując tę metodę Rafał Mroczek oraz Kasia Cichopek wygrali "Taniec z gwiazdami". Ale czy tak samo zrobi Weronika Książkiewicz? Póki co nie zanosi się, na to. Weronika i Łukasz ukrywają swój związek. Tygodnik "Twoje Imperium" przyłapał ich w środku nocy na romantycznej randce. Para wymieniała "przyjacielskie" pocałunki i uściski. Magazyn spytał biuro prasowe programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" o to z kim związany jest Łukasz. - Łukasz nie miał romansu z Tatianą Okupnik i nie ma go też z Weroniką Książkiewicz. Myślę, że gdyby czuli do siebie "miętę", byłoby to widać w telewizji. Moim zdaniem nie okazują tam sobie przesadnej czułości - mówi Bogna Komorowska z biura prasowego programu.  Ta pani chyba nie oglądała ostatniego tańca Weroniki i Łukasza, który był pełen namiętności i erotyzmu. Zresztą sama Doda powiedziała, że nie wierzy w to, że oni dotykają się tylko wtedy gdy muszą!

 

Jaki jest najlepszy sposób żeby wygrać program rozrywkowy? Wystarczy dobrze tańczyć i mieć romans ze swoim partnerem. Właśnie stosując tę metodę Rafał Mroczek oraz Kasia Cichopek wygrali "Taniec z gwiazdami". Ale czy tak samo zrobi Weronika Książkiewicz? Póki co nie zanosi się, na to. Weronika i Łukasz ukrywają swój związek.

 

Tygodnik "Twoje Imperium" przyłapał ich w środku nocy na romantycznej randce. Para wymieniała "przyjacielskie" pocałunki i uściski. Magazyn spytał biuro prasowe programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" o to z kim związany jest Łukasz.

Łukasz nie miał romansu z Tatianą Okupnik i nie ma go też z Weroniką Książkiewicz. Myślę, że gdyby czuli do siebie "miętę", byłoby to widać w telewizji. Moim zdaniem nie okazują tam sobie przesadnej czułości - mówi Bogna Komorowska z biura prasowego programu.

 Tatiana Okupnik

 

Ta pani chyba nie oglądała ostatniego tańca Weroniki i Łukasza, który był pełen namiętności i erotyzmu. Zresztą sama Doda powiedziała, że nie wierzy w to, że oni dotykają się tylko wtedy gdy muszą!

Więcej o:
Komentarze (24)
Książkiewicz czy Okupnik - z kim ma romans Łukasz Jóźwiak?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  aaale przystojniaak tylko zchrupac ;D

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  jego życie jego sprawa i zabawa xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  przepiękna kobieta.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  fajnie jak sa ze soba(lukasz i weronika)

 • Gość: Gość

  0

  Ja sodzę tak samo jak wszyscy inni że Łókasz ma romans z głupią brzydką i na dodatek śmierdzącą Tatianą Okupnik ponieważ jak już widziano ich razem w restalracij na zakupach i w barze jak się namiętnie całują to już jest coś więcej niz tylko po między nimi przyjażń.A to wszystko to jest oczywiście przez glupią Tatianę Okupnik którac cały czas się do niego podlizuje i go zaczepia.Taka brzydka ma sama dechę a Weronika Książkiewicz zgrabna piękna utalentowana dziewczyna i przedewszystkim bardzo znana tak samo jak i ta glupia nie myta jedza Tatiana Okupnik.Według mnie Łókasz powinien od poczatku romasować z Weroniką Książkiewicz a nie z tą brzydką starą i to jeszcze na dodatek nie myta szmata.

 • Gość: Gość

  0

  MMM..Łukasz to ciacho ..!!!

 • Gość: Gość

  0

  czy ja wiem..
  bardziej wierze o okupnik i jóźwiaku :)

 • Gość: Gość

  0

  czuć miętę tatiany i weroniki do łukasza

 • Gość: Gość

  0

  ja wiem z kim Lukasz ma romans...ze mną! xD ajj chciałabym i to bardzo;) on jest taki śliczny i ma taki piękny uśmiech w którym można się zakochać bez problemu...;) chciałabym żeby Weronika i Łukasz byli razem,bo naprawdę bardzo do siebie pasują.Bardzo ich lubię:) a szczególnie Łukaszka;* a ta okupnikowa niech spada,nie lubie jej blee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX