Cichopek i Hakiel rozstali się!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się! Na szczęście nie w życiu osobistym, a jedynie zawodowym. Kasia zatrudniła nową agentkę. Dotychczas to Marcin zajmował się sprawami zawodowymi swojej narzeczonej, ale od kiedy otworzył własną firmę, nie ma czasu dla Kasi!

Koniec duetu Cichopek-Hakiel Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się! Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się! Na szczęście nie w życiu osobistym, a jedynie zawodowym. Kasia zatrudniła nową agentkę, która wyręczy Marcina Na szczęście nie w życiu osobistym, a jedynie zawodowym. Kasia zatrudniła nową agentkę. Wcześniej to Marcin zajmował się sprawami zawodowymi swojej narzeczonej, ale od kiedy otworzył własną firmę, nie ma czasu dla Kasi! Przez ostatni rok to Marcin podejmował wszystkie decyzje dotyczące kariery telewizyjnej Cichopek. Aktorka ma do ukochanego wielkie zaufanie, dlatego takie rozwiązanie było jej na rękę. Jednak Marcinowi znudziło się organizowanie spotkań Kasi i zdecydował się znaleźć ukochanej profesjonalną agentkę. Czym będzie zajmowała się Tatiana? - Nie mam zamiaru nic w Kasi zmieniać. Jest dobrze tak, jak jest. Przecież Kasia jest marką sama w sobie. Chcemy się jedynie skoncentrować na rozwoju jej kariery aktorskiej i stworzyć dla niej nowe możliwości. Marzymy, by Kasia zagrała w jakiejś fabule - powiedziała "Faktowi" Tatiana. Rozwój kariery aktorskiej Kasi? Panią Tatianę czeka dużo pracy, bo Cichopek marzy o zagraniu w filmie już od dawna, a tymczasem ma na swoim koncie tylko rolę w jednym tasiemcu.

 

Przez ostatni rok to Marcin podejmował wszystkie decyzje dotyczące kariery telewizyjnej Cichopek . Aktorka ma do ukochanego wielkie zaufanie, dlatego takie rozwiązanie było jej na rękę. Jednak Marcinowi znudziło się organizowanie spotkań Kasi i zdecydował się znaleźć ukochanej profesjonalną agentkę. Czym będzie zajmowała się Tatiana?

Nie mam zamiaru nic w Kasi zmieniać. Jest dobrze tak, jak jest. Przecież Kasia jest marką samą w sobie. Chcemy się jedynie skoncentrować na rozwoju jej kariery aktorskiej i stworzyć dla niej nowe możliwości. Marzymy, by Kasia zagrała w jakiejś fabule - powiedziała "Faktowi" Tatiana.

 

Rozwój kariery aktorskiej Kasi? Panią Tatianę czeka dużo pracy, bo Cichopekmarzy o zagraniu w filmie już od dawna, a tymczasem ma na swoim koncie tylko rolę w jednym tasiemcu.