Dlaczego Tola nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?!

Wyobrażacie sobie 15-letnią, zbuntowaną Tolę w eleganckiej sukience do walca, tańczącą na parkiecie show TVN? Spokojnie, w najbliższym czasie raczej nie zobaczymy takiego widoku. Po pierwsze Tola uważa, że nikt jej do tego programu nie zaprosi, a po drugie piosenkarka nie myśli teraz o tańcu, tylko o wyjeździe do USA.

 

Czy Tola wystąpi kiedyś w show TVN? Piosenkarka uważa, że prędko takiej propozycji nie dostanie, ponieważ wzbudza zbyt dużo mieszanych uczuć.

Jestem zbyt kontrowersyjna dla wielu ludzi, a do takich programów wybiera się tych, których wszyscy kochają. A mnie albo nienawidzą albo kochają. Ale jakbym miała wybierać, to chciałabym wystąpić w "You Can Dance" - powiedziała Tola portalowi Interia.pl

 

Piosenkarka marzenia o karierze tanecznej odkłada na później, bo na razie skoncentrowana jest głównie na przeprowadzce do Los Angeles. Tola dostała się do jednej z najlepszych szkół muzycznych w Mieście Aniołów i już w sierpniu zamieszka w Ameryce. Piosenkarka w studiu "Dzień dobry TVN" stwierdziła, że tylko USA da jej szansę zrobienia międzynarodowej kariery, o której marzy od dziecka.

 

Czy Tola zawładnie sercami fanów za oceanem?