Syn Edyty Górniak będzie gwiazdą rocka?

Syn Edyty Górniak i Darka Krupy ma dopiero 4-latka, a jego rodzice już wiedzą, kim będzie w przyszłości. Oczywiście muzykiem! Allan już szlifuje swoje umiejętności gry na perkusji, a na koncertach swojej mamy czuje się jak ryba w wodzie. Nic więc dziwnego, że Edyta Górniak i Darek Krupa postanowili zabrać go w trasę koncertową!

 

Gdy Edyta i Darek wręczali Allanowi mały zestaw perkusisty, nie podejrzewali, że ten prezent będzie jego ulubioną zabawką. Darek w rozmowie z "Faktem" stwierdził, że scena jest Allanowi pisana, ponieważ mały uwielbia grać na instrumentach.

Tegoroczne wakacje Allan spędzi więc, razem z rodzicami na trasie koncertowej po całej Polsce. W końcu mały będzie w swoim żywiole! Czy Allan ma szansę na zrobienie kariery? Jasne, że tak - odpowiednie predyspozycje i geny już ma.

Więcej o:
Komentarze (38)
Syn Edyty Górniak będzie gwiazdą rocka?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  gdzie się kończy podbródek,a gdzie zaczyna szyja? Bo jak stoi bokiem górniakowa do foto,to ciężko odróżnić.Bezstronny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  a kogo nie interesuj eżycie edyty górniak niech poprostu nie wchodzi na te strony tylko np na dode bo być może dla tych osób to ona jest ''ideałem''

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nie rozumiem ludzi którzy krytukują edytę górniak;/ mówiąc ''dno'' mówią o sobie, bo nikt na eurowizji nie zaszedł tak wysoko a powinniśmy się cieszyć że mamy tak wspaniałą osobę ns polskiej scenie a wszyscy którzy ją krytykują niech sami pokażą ile potrafia jestem bardzo ciekawa co ukazują sobą.. to jest prawdziwe dno! jak ktoś gó.. wie a się wymądrza! każdy ma swój charakter swój wybór, każdy jest wspaniałym człowiekiem a edyta w szczególności zasługuję na pochwałę!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  taka ladna atakiego brzydkiego meza ma łee

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ale brzydal z tego Darka!!! fuuuujj

 • Gość: Gość

  0

  tandetny retusz zdjecia!

 • paati

  Oceniono 2 razy 0

  nie lubie Edyty ;/ i zgadzam się z jedną osobą ;P nie obchodzi mnie co ona robi...

 • Gość: Gość

  0

  nie rozumiem jak taka piękna kobieta może mieć takiego brzydkiego męża, wszyscy jego poprzednicy byli przystojniejsi! no ale wygląd nie jest najważniejszy. Edyta jest wspaniała!

 • Gość: Gość

  0

  słoneczko świeci, cieszą się dzieci...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX