Książę William został pilotem wojskowym!

Kariera wojskowa następcy brytyjskiego tronu, księcia Williama, rozwija się w zawrotnym tempie. William ma na swoim koncie już tytuł podporucznika, który otrzymał po ukończeniu rocznej służby w Royal Military Academy w Sandhurst. A ostatnio książę dostał nawet odznakę pilota wojskowego!

 

William po ukończeniu studiów postanowił pójść w ślady swojego młodszego brata Harrego i rozpocząć służbę wojskowa. Następca tronu zakończył wczoraj 4-miesięczny kurs w akademii Królewskich Sił Powietrznych (RAF). William po zakończeniu służby odebrał z rąk swojego ojca Karola, odznakę pilota wojskowego. Od czerwca książe zaczyna kolejne szkolenie, tym razem w marynarce wojennej.

W uroczystości wręczenia odznaki, brała udział dziewczyna księcia, Kate Middleton. Kate cieszy się coraz mniejszą sympatią Brytyjczyków. Dziewczyna zamieszkała w luksusowym apartamencie księcia, zaczęła chodzić z ochroną i zrezygnowała z pracy. Middleton na okrągło imprezuje i chodzi po sklepach. Brytyjczycy martwią się o to, czy ta dziewczyna będzie w stanie zrobić coś dla kraju, a nie tylko dla siebie!

Więcej o:
Komentarze (13)
Książę William został pilotem wojskowym!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Gtratuluje William!ale mógłbyś wkońcu rzuciC tą Kate-jest ohydna-poprzewracało się jej w tej ślicznej główce.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Tej Kate sie już poprzewracało złapała księcia i myśli ze jest do końca życia ustawiona! Ja normalnie spadnę jak sie okaże ze William ją rzuci!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  mm.. Jak tak czytam te wszystkie komentarze.. szczególnie te 'obraźliwe' to zastanawiem się ludzie dlaczego tacy jesteście.. zakładacie w góry ze skoro to książe to jedyna co będzie potrafił robić to wszystkim dyrygowac i wydawać kase..;/? ja myśle ze to świadczy o tym że on jest inteligentny i jest w tym dobry;) a Wy po prostu zazdrościcie:p

 • Gość: Gość

  0

  Po 4-ro miesięcznym kursie zostać pilotem wojskowym? Nie za szybko, aby wziąć na siebie odpowiedzialnosć za ludzi, którzy są na pokładzie samolotu. Nie chciałabym być na pokładzie samolotu z takim pilotem. Nigdy!!!!!!!!! Wolę dojsć piechotą.

 • Gość: Gość

  0

  joj jaki zal on chyba lubił sie w dziecinstwie bawić zołnierzykami kto wie moze dalej sie bawi

 • Gość: Gość

  0

  z niego taki żołnierz jak zemnie ksiądz

 • Gość: Gość

  0

  kocham go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Gratulacje dla niego.

 • total

  0

  I Go zaBiją i umrze LoL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX