Książę William został pilotem wojskowym!

Kariera wojskowa następcy brytyjskiego tronu, księcia Williama, rozwija się w zawrotnym tempie. William ma na swoim koncie już tytuł podporucznika, który otrzymał po ukończeniu rocznej służby w Royal Military Academy w Sandhurst. A ostatnio książę dostał nawet odznakę pilota wojskowego!

 

William po ukończeniu studiów postanowił pójść w ślady swojego młodszego brata Harrego i rozpocząć służbę wojskowa. Następca tronu zakończył wczoraj 4-miesięczny kurs w akademii Królewskich Sił Powietrznych (RAF). William po zakończeniu służby odebrał z rąk swojego ojca Karola, odznakę pilota wojskowego. Od czerwca książe zaczyna kolejne szkolenie, tym razem w marynarce wojennej.

W uroczystości wręczenia odznaki, brała udział dziewczyna księcia, Kate Middleton. Kate cieszy się coraz mniejszą sympatią Brytyjczyków. Dziewczyna zamieszkała w luksusowym apartamencie księcia, zaczęła chodzić z ochroną i zrezygnowała z pracy. Middleton na okrągło imprezuje i chodzi po sklepach. Brytyjczycy martwią się o to, czy ta dziewczyna będzie w stanie zrobić coś dla kraju, a nie tylko dla siebie!