Michał Żebrowski zagra w erotyku

Czy pamiętacie jeszcze Michała Żebrowskiego ? "Pan Tadeusz" wraca w zupełnie zaskakującej roli - w nowym erotyku, i to rosyjskim! "Fakt" już ekscytuje się tym, że zobaczy na dużym ekranie pełnię wdzięków Michała!

 

O Michale Żebrowskim już wkrótce znów może zrobić się głośno, ponieważ aktor zaangażował się w nową rosyjską superprodukcję.

To film sensacyjny z mocnymi akcentami erotycznymi (...) Na pewno nie będzie to skromny filmik, a raczej superprodukcja w hollywoodzkim stylu. Zdjęcia ruszają już w wakacje, na razie trwa jeszcze kompletowanie ekipy.

Michał wcieli się w rolę wysoko postawionego urzędnika państwowego, który przez pewną kobietę, wplata się w kryminalną historię. Film będzie opowiadał o miłości, która przezwycięży wszystkie przeciwieństwa losu. Żebrowski dostał od reżysera wolną rękę w sprawie doboru aktorki, z którą będzie grał sceny erotyczne. Dotychczas Michał spotkał się w dwoma kandydatkami, ale nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, z kim zagra.

Więcej o:
Komentarze (27)
Michał Żebrowski zagra w erotyku
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ALE SłODKI Z NIEGO FACET.. DLA ZAINTERESOWANYCH : POKAZAł JUż GOłY TYłEK W PRęGACH Xddd

 • Gość: Gość

  0

  lepiej wygląda z zarostem, lekkim oczywista;)

 • Gość: Gość

  0

  do Gość z 10:46, 11.04). W zoo możesz zobaczyć myszy, które produkują olej z wiśni. Lepiej to zobacz.

 • Gość: Gość

  0

  ja wole isc do zoo....TO SE IDZ I SIE NIEWYPOWIADAJ NA TEN TEMAT 16LATKU...JA WIEM JEDNO JAK WYJDZIE JUZ TA PRODUKCJA TO SE OBEJZE

 • Gość: Gość

  0

  aa on jest bossski tadeuszek xD

 • Gość: Gość

  0

  Michał jest boski.

 • Gość: Gość

  0

  Ja to pie.. ale mu uwalili scenkę jo chca to widziec

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX