Polak w finale niemieckiego "Idola"!

Urodzony w Rybniku - Thomas Godoj jest jednym z faworytów piątej edycji niemieckiego "Idola". Godoj zdobył serca milionów telewidzów swoją niezwykłą barwą głosu i urokiem osobistym! Posłuchajcie jak śpiewa nasz sławny rodak!
Polak w finale "Idola"! Niby żadna nowość, ale my mówimy o niemieckiej edycji! Urodzony w Rybniku - Thomas Godoj jest jednym z faworytów niemieckiego "Idola". Godoj zdobył serca telewidzów swoją niezwykłą barwą głosu i urokiem osobistym. Urodzony w Rybniku - Thomas Godoj jest jednym z faworytów piątej edycji niemieckiego "Idola". Godoj zdobył serca milionów telewidzów swoją niezwykłą barwą głosu i urokiem osobistym! Posłuchajcie jak śpiewa nasz sławny rodak! "Deutschland sucht den Superstar" to w Niemczech jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Piąta edycja show przyciąga przed telewizory miliony telewidzów. Plotek bardzo się ucieszył, gdy usłyszał, że występuje w nim Polak - Thomas Godoj. Główną nagrodą w programie jest oczywiście kontakt płytowy. Nawet jeśli Godoj nie zostanie laureatem pierwszego miejsca, wiele wytwórni muzycznych z pewnością zainteresuje się Thomasem i zaproponuje mu współpracę!

 

"Deutschland sucht den Superstar" to w Niemczech jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Piąta edycja show przyciąga przed telewizory miliony telewidzów. Plotek bardzo się ucieszył, gdy usłyszał, że występuje w nim Polak -Thomas Godoj.

 

Główną nagrodą w programie jest oczywiście kontakt płytowy. Nawet jeśli Godoj nie zostanie laureatem pierwszego miejsca, wiele wytwórni muzycznych z pewnością zainteresuje się Thomasem i zaproponuje mu współpracę!

 

Thomas Godoj w programie na żywo: