Kinga Rusin nosi na sobie 5500 zł!

Kinga Rusin to ma dobrze! W siedzibie TVN-u zajmuje się nią codziennie sztab stylistów i fryzjerów, który dba o to, żeby na wizji wyglądała wyśmienicie. Mało tego! Kinga zarabia kokosy, dlatego może pozwolić sobie na kupno modnych i drogich ciuszków. Jak wyliczył "Super Express" Rusin miała na sobie jednego dnia, aż 5500 złotych.
Rusin nosi na sobie 5500 zł! Zarabia kokosy! Kinga Rusin to ma dobrze! Kinga Rusin to ma dobrze! W siedzibie TVN-u zajmuje się nią codziennie sztab stylistów i fryzjerów, który dba o to, żeby na wizji wyglądała wyśmienicie. Mało tego! Kinga zarabia kokosy, dlatego może pozwolić sobie na kupno modnych i drogich ciuszków. Jak wyliczył "Super Express", Rusin miała na sobie jednego dnia aż 5500 złotych. Kinga Rusin, bez względu na to czy jest w studiu nagraniowym, czy też na jednej z warszawskich ulic, zawsze wygląda stylowo. Jak zauważył "SE", dziennikarka wyróżnia się na tle innych mieszkańców stolicy. Jak stwierdził Tomasz Jacyków, Kinga wygląda niezwykle modnie. Prezenterka jednego dnia, miała na sobie spodnie za 2000 zł, pasek z klamrą za 600 zł, kurtkę Ralph Lauren za 2500 zł i sweter za 400 zł. Rusin rzeczywiście prezentuje się stylowo, ale naszym zdaniem nie trzeba mieć na sobie 5500 zł, żeby dobrze wyglądać!

 

Kinga Rusin bez względu na to czy jest w studiu nagraniowym, czy też na jednej z warszawskich ulic, zawsze wygląda stylowo. Jak zauważył "SE" dziennikarka wyróżnia się na tle innych mieszkańców stolicy. Jak stwierdził Tomasz Jacyków, Kinga wygląda niezwykle modnie. Prezenterka jednego dnia, miała na sobie spodnie za 2000 zł, pasek z klamrą za 600 zł, kurtkę Ralph Lauren za 2500 zł i sweter za 400 zł.


Rusin rzeczywiście prezentuje się stylowo, ale naszym zdaniem nie trzeba mieć na sobie 5500 zł, żeby dobrze wyglądać!