Piotr Kraśko zrobi show z "Wiadomości"!

Piotra Kraśko przez ostatnie dwa lata był korespondentem TVP w USA. Przez ten czas dziennikarz przyjrzał się z bliska kulisom tworzenia najlepszych na świecie programów informacyjnych. Piotr postanowił pomysły Amerykanów wykorzystać w pracy w "Wiadomościach". Czy zrobi show z dziennika informacyjnego?
Kraśko zrobi show! Czy zrobi show z dziennika informacyjnego? Piotr Kraśko przez ostatnie dwa lata był korespondentem TVP w USA. Piotr Kraśko przez ostatnie dwa lata był korespondentem TVP w USA. Przez ten czas dziennikarz przyjrzał się z bliska kulisom tworzenia najlepszych na świecie programów informacyjnych. Piotr postanowił pomysły Amerykanów wykorzystać w pracy w "Wiadomościach". Od kwietnia Piotr Kraśko i Hanna Lis będą prowadzili na zmianę główne wydania "Wiadomości". Dziennikarz ma już opracowaną koncepcje swojego programu. Piotr chce wprowadzić do dziennika informacyjnego więcej dynamiki i spontaniczności. W tym celu postanowił, że będzie przedstawiał informacje na stojąco. Taka pozycja ułatwi mu wyrażanie emocji poprzez gestykulacje. Kraśko wie doskonale, że przekaz niewerbalny, odgrywa czasem istotniejszą rolę niż przekaz werbalny. Jak dowiedział się "Fakt", Hanna Lis nie planuje, tak jak jej nowy kolega, prowadzić swoich wydań programu na stojąco. Gazeta bardzo nad tym ubolewa, ponieważ uważa, że Hania ma piękne nogi, które mogłaby wyeksponować w trakcie "Wiadomości" .

 

Od kwietnia - Piotr Kraśko i Hanna Lis będą prowadzili na zmianę główne wydania "Wiadomości". Dziennikarz ma już opracowaną koncepcje swojego programu. Piotr chce wprowadzić do dziennika informacyjnego więcej dynamiki i spontaniczności. W tym celu postanowił, że będzie przedstawiał informacje - na stojąco. Taka pozycja ułatwi mu wyrażanie emocji, poprzez gestykulacje. Kraśko wie doskonale, że przekaz niewerbalny, odgrywa czasem istotniejszą rolę niż przekaz werbalny.

 

 

Jak dowiedział się "Fakt" Hanna Lis nie planuje tak jak jej nowy kolega prowadzić swoich wydań programu, na stojąco. Gazeta bardzo nad tym ubolewa, ponieważ uważa, że Hania ma piękne nogi, które mogłaby wyeksponować w trakcie "Wiadomości" .