Heath Ledger miał nieślubne dziecko?

Parę miesięcy po śmierci popularnego aktora, światło dzienne ujrzał kolejny fakt dotyczący życia prywatnego Heatha Ledgera. Członkowie rodziny Heatha twierdzą, że gdy aktor był nastolatkiem wdał się w romans z pewną starszą kobietą, która urodziła mu dziecko! Będzie walka o majątek?
Ledger miał nieślubne dziecko? Będzie walka o majątek? Parę miesięcy po śmierci popularnego aktora, światło dzienne ujrzał kolejny fakt dotyczący życia prywatnego Heatha Ledgera. Parę miesięcy po śmierci popularnego aktora, światło dzienne ujrzał kolejny fakt dotyczący życia prywatnego Heatha Ledgera. Członkowie rodziny Heatha twierdzą, że gdy aktor był nastolatkiem, wdał się w romans z pewną starszą kobietą, która urodziła mu dziecko! Pochodzący z Australii aktor osierocił 2-letnią Matildę, która jest owocem jego wieloletniego związku z aktorką znaną z serialu "Jezioro marzeń" Michelle Williams. Parę dni temu zagraniczne magazyny napisały o tym, że Heath miał w wieku 17 lat romans z pewną starszą kobietą, która parę miesięcy po ich rozstaniu urodziła dziecko. - Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Heath był ojcem jej dziecka - uznał w rozmowie z gazetą "Sydney's Daily Telegraph" wujek Ledgera. Jak głosi plotka, aktor ponoć nie wiedział o tym, że ma drugie dziecko, dlatego w swoim testamencie nie uwzględnił starszej córki. Ledger spisał go zanim związał się Michelle Williams i dlatego przepisał wszystko swoich rodzicom. Bliscy aktora zadeklarowali, że podzielą się z Matildą majątkiem ich syna. Czy będą tak szczodrzy również dla drugiej córki aktora?

 

Pochodzący z Australii aktor, osierocił 2-letnią Matildę, która jest owocem jego wieloletniego związku z aktorką znaną z serialu "Jezioro marzeń" Michelle Williams. Parę dni temu zagraniczne magazyny napisały o tym, że Heath miał w wieku 17 lat romans z pewną starszą kobietą, która parę miesięcy po ich rozstaniu urodziła dziecko.

 

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Heath był ojcem jej dziecka" - uznał w rozmowie z gazetą "Sydney's Daily Telegraph" wujek Ledgera.

Jak głosi plotka aktor ponoć nie wiedział o tym, że ma drugie dziecko, dlatego w swoim testamencie nie uwzględnił starszej córki. Ledger spisał go zanim związał się Michelle Williams i dlatego przepisał wszystko swoich rodzicom. Bliscy aktora zadeklarowali, że podzielą się z Matildą majątkiem ich syna. Czy będą tak szczodrzy również dla drugiej córki aktora?