Cichopek i Hakiel nie chcą mieć dzieci!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie planują w najbliższym czasie starać się o dziecko. Para nie ma teraz głowy do wychowywania potomka, ponieważ zajmuje się pomnażaniem swoich pieniędzy. Jak im idzie? Doskonale! Para kupiła niedawno luksusowy dom warty 1,5 miliona złotych, który ma zamiar sprzedać i oczywiście zarobić na tej inwestycji.

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są najbardziej medialną parą w show-biznesie. Potrafią umiejętnie wykorzystać popularność zdobytą w różnych programach rozrywkowych, do wypromowania np. swojej szkoły tańca. Są młodzi, mają mnóstwo pomysłów, dlatego inwestują w swoją przyszłość.

 

 

Kasia i Marcin kupili parę miesięcy temu ponad 200-metrowy dom, położony na warszawskim Wilanowie. Prasa rozpisywała się wtedy o planach macierzyńskich Kasi. W końcu taki dom, jest wprost idealny dla pary z dzieckiem. Problem w tym, że Marcin i Kasia nie zamierzają w tym domu mieszkać, tylko planują na nim zarobić.

Nawet nie planujemy go urządzać. Nie mamy potrzeby w nim mieszkać. Jeszcze nie odebraliśmy kluczy, ale zrobimy to w tym roku. Jeżeli da się sprzedać dom z zyskiem, zrobimy to (...) Mieszkamy na razie w naszych 52 metrach na Sadybie. Dla nas, jeśli jesteśmy tylko we dwoje z psem, to wystarczy. Nie planujemy przeprowadzki. Tu jest nasz azyl tylko we dwoje! - powiedział Marcin "SE".

Jak to tylko we dwoje? A pies to co?:).