Ruszył nowy serial TVN - "Teraz albo nigdy"!

Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć premierowy odcinek nowego serialu "Teraz albo nigdy" . Władze TVN-u liczą na to, że produkcja będzie tak popularna jak kultowa już "Magda M" . Czy serial odniesie taki sukces?
"Teraz albo nigdy"! Ruszył nowy serial TVN. W niedzielę mieliśmy okazję zobaczyć premierowy odcinek nowego serialu "Teraz albo nigdy". W niedzielę mieliśmy okazję zobaczyć premierowy odcinek nowego serialu "Teraz albo nigdy". Władze TVN-u liczą na to, że produkcja będzie tak popularna, jak kultowa już "Magda M". Czy serial odniesie taki sukces? W rolę głównych bohaterów "Teraz albo nigdy" wcielają się Agata Buzek, Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Bartosz Kasprzykowski, Jan Wieczorkowski, Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Maciąg. Wszystkie postaci mają swoje marzenia, cele i problemy. Ich drogi skrzyżują się w trakcie sylwestrowego wyjazdu na portugalską wyspę Madera. Choć producenci zapowiadają, że serial "Teraz albo nigdy" nie będzie kopią "Magdy M.", ciężko jest nie uniknąć porównań. Przede wszystkim "Teraz albo nigdy" tak, jak "Magda M." opowiada o perypetiach młodych, zamożnych mieszkańców Warszawy. W obu serialach ważny element stanowi też podkład muzyczny. Serial ma świetną porę emisji, dobrą obsadę i ciekawą fabułę. Na razie nie możemy przekonać się jedynie do Agaty Buzek, ale to ze względu na to, że gra wredną i zamkniętą osobę.  A Wam jak podobał się pierwszy odcinek?

 

W rolę głównych bohaterów "Teraz albo nigdy" wcielają się osoby takie jak: Agata Buzek , Mateusz Damięcki , Rafał Królikowski, Bartosz Kasprzykowski, Jan Wieczorkowski, Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Maciąg. Wszystkie postaci mają swoje marzenia, cele i problemy. Ich drogi skrzyżują się w trakcie sylwestrowego wyjazdu na portugalską wyspę Madera.

 


Choć producenci zapowiadają, że serial "Teraz albo nigdy" nie będzie kopią "Magda M.", ciężko jest nie uniknąć porównań. Przede wszystkim "Teraz albo nigdy" tak, jak "Magda M." opowiada perypetię młodych, zamożnych mieszkańców Warszawy. W obu serialach ważny element stanowi podkład muzyczny. Serial ma świetną porę emisji, dobrą obsadę i ciekawą fabułę. Na razie nie możemy przekonać się jedynie do Agaty Buzek, ale to ze względu na to, że gra wredną i zamkniętą osobę.

 

A Wam jak podobał się pierwszy odcinek?

Więcej o:
Komentarze (130)
Ruszył nowy serial TVN - "Teraz albo nigdy"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  zaje.bisty serial :D !!! i ci aktorzy ahhh :*** Damięcki :** ymm :D no i oczywiscie jakże wspaniale aktorki :D Agata Buzek jest super !! i oczywiście M.Żmuda Trzebiatowska :D i Basia ! :D:D ah i oh ! SERIAL ZAJEBIASZCY TAK JAK 39,5 I RANCZO !!! : D I KIEPSCY : D I MIODOWE LATA : D I TWARZA W TWARZ ! TVN NAJLEPSZA TELEWIZJA W POLSCE !

 • andrij1

  Oceniono 4 razy 2

  dla mnie ten serial jest bombowy,czekam z oczekiwaniem niedzielio zeby usiasc i zaczac ogladac,tak mnie wkrecil:D:D:D:

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  serial w stylu "Magda M." tzn. bajeczka dla dorosłych,ale mi się podoba;) poza tym do aktorów raczej nic nie mam- R.Królikowski jak zwykle świetnie gra, M.Ż-Trzebiatowska tez nieźle(poza tym jest niezwykle i naturalnie ładna), pani Buzek póki co taka szara myszka, M.Damięcki jak zwykle gra z ikrą, a Kasprzykowski...luuuzak;) jestem za!

 • brooke_logan

  Oceniono 1 raz 1

  Produkcja Teraz Albo niogdy powinni nie Dawać to telewizji tak drunych Seialów

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  A mnie sie BARDZO podoba :) .... hehe a co do tych ludzi co pisza "beznadzieja" hehe pewnie z zazdrosci :P i braku dowartosciowania buehehehe :) a SERIAL zasługuje na 6+

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Agata Buzek gra w tym filmie świetnie, jest dokladnie taka jaka powinna byc, zimna, nieprzystepna i skrywajaca jakas tajemnice. Niestety Pani Kasia Maciag rozczarowuje strasznie...poza tym serial naprawde w porzadku :)

 • agula

  Oceniono 1 raz 1

  Mi się serial bardzo podoba, młodzi aktorzy, fajnie grają, a dialogi nie są beznadziejne, widocznie nie umiecie słuchać... Jak można komentować serial, skoro się na nim spało??No halo, tak się nie da, nie podoba się to nie oglądajcie i tyle..

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  eee tam mi sie podaoba

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nie ogladałem Magdy M.ale jak ten jest taki sam to nic nie straciłem.okropnie nudny,pozytywnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest na czym oko zawisić, jej przyjaciółka serialowa także ok;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX