Ruszył nowy serial TVN - "Teraz albo nigdy"!

Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć premierowy odcinek nowego serialu "Teraz albo nigdy" . Władze TVN-u liczą na to, że produkcja będzie tak popularna jak kultowa już "Magda M" . Czy serial odniesie taki sukces?
"Teraz albo nigdy"! Ruszył nowy serial TVN. W niedzielę mieliśmy okazję zobaczyć premierowy odcinek nowego serialu "Teraz albo nigdy". W niedzielę mieliśmy okazję zobaczyć premierowy odcinek nowego serialu "Teraz albo nigdy". Władze TVN-u liczą na to, że produkcja będzie tak popularna, jak kultowa już "Magda M". Czy serial odniesie taki sukces? W rolę głównych bohaterów "Teraz albo nigdy" wcielają się Agata Buzek, Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Bartosz Kasprzykowski, Jan Wieczorkowski, Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Maciąg. Wszystkie postaci mają swoje marzenia, cele i problemy. Ich drogi skrzyżują się w trakcie sylwestrowego wyjazdu na portugalską wyspę Madera. Choć producenci zapowiadają, że serial "Teraz albo nigdy" nie będzie kopią "Magdy M.", ciężko jest nie uniknąć porównań. Przede wszystkim "Teraz albo nigdy" tak, jak "Magda M." opowiada o perypetiach młodych, zamożnych mieszkańców Warszawy. W obu serialach ważny element stanowi też podkład muzyczny. Serial ma świetną porę emisji, dobrą obsadę i ciekawą fabułę. Na razie nie możemy przekonać się jedynie do Agaty Buzek, ale to ze względu na to, że gra wredną i zamkniętą osobę.  A Wam jak podobał się pierwszy odcinek?

 

W rolę głównych bohaterów "Teraz albo nigdy" wcielają się osoby takie jak: Agata Buzek , Mateusz Damięcki , Rafał Królikowski, Bartosz Kasprzykowski, Jan Wieczorkowski, Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Maciąg. Wszystkie postaci mają swoje marzenia, cele i problemy. Ich drogi skrzyżują się w trakcie sylwestrowego wyjazdu na portugalską wyspę Madera.

 


Choć producenci zapowiadają, że serial "Teraz albo nigdy" nie będzie kopią "Magda M.", ciężko jest nie uniknąć porównań. Przede wszystkim "Teraz albo nigdy" tak, jak "Magda M." opowiada perypetię młodych, zamożnych mieszkańców Warszawy. W obu serialach ważny element stanowi podkład muzyczny. Serial ma świetną porę emisji, dobrą obsadę i ciekawą fabułę. Na razie nie możemy przekonać się jedynie do Agaty Buzek, ale to ze względu na to, że gra wredną i zamkniętą osobę.

 

A Wam jak podobał się pierwszy odcinek?