Cichopek dostaje 5 tys. za dzień w "M jak miłość"! Zobacz ile inni!

Który polski aktor zgarnia największą kasę za grę w serialu? Bogusław Linda! 10 tysięcy za dzień na planie serialu Polsatu "I kto tu rządzi?". To dwa razy więcej niż Kasia Cichopek w "M jak miłość" i bracia Mroczek (liczeni z osobna). Zobacz ranking zarobków serialowych aktorów!

 

Warto być aktorem serialowym w Polsce. Bogusław Linda na pewno nie żałuje, że gra w serialu komediowym Polsatu "I kto tu rządzi?". Za jeden dzień zdjęciowy aktor dostaje 10 tys. złotych - podaje "Super Ekspress".

 

Tuż za Lindą plasuje się Małgorzata Kożuchowska . Aktorka zgarnia 7 tys. złotych za dzień, jednak pracuje za dwóch - w telenowelach "M jak miłość" (TVP2) i "Tylko miłość" (Polsat).

 

Małgorzata Foremniak też nie może narzekać. Co dzień jej konto jest bogatsze o 6500 tys. zł, dzięki występom w serialach "I kto tu rządzi?" i "Na dobre i na złe".

 

Teraz pora na najbardziej popularne młode gwiazdy w tym kraju, czyli Kasię Cichopek i braci Mroczek. Zgarniają po 5 tys. zł za dzień w serialu "M jak miłość" . Oczywiście Rafał i Marcin są liczeni osobno. Ich serialowy kolega Przemek Cypryański zarabia mnie, bo "jedyne" 3 tys. zł.

 

Jako ciekawostkę podajemy serialowe zarobki tancerki Edyty Herbuś . Jest tzw. naturszczykiem, ale i tak zarabia sporo - 2,5 tys. zł za dzień.