"Serce na dłoni" - film Zanussiego z udziałem Dody!

Kto jak kto, ale Doda nie przepuściłaby takiej okazji! Piosenkarka zgodziła się zagrać w nowym filmie Krzysztofa Zanussiego! To nie jedyna niespodzianka, którą przygotowuje Doda i reżyser dla widzów filmu!

 

Parę dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Zanussi jest zachwycony osobowością Dody i marzy o tym, żeby zagrała w jego nowym filmie "Serce na dłoni"! Na oficjalnej stronie Doroty, Maja Sablewska potwierdziła, że Rabczewska weźmie udział w zdjęciach do pierwszej czarnej komedii Zanussiego.

Dla zainteresowanych zdradzamy kilka szczegółów... W filmie będzie można usłyszeć jedną z piosenek Dody pt. "Rany" (z albumu DIAMOND Bitch). Zdjęcia odbędą się w najbliższych dniach w okolicach Warszawy.


Menadżerka Dody odniosła się również do słów Piotra Tymochowicza, który uważa że koniec kariery muzycznej piosenkarki zbliża się wielkimi krokami. Jej komentarz jest krótki:

 

Pozwoli Pan, że skorzystamy z bardziej autorytatywnych specjalistów i zalecamy pracę nad swoimi podopiecznymi, bo ostatnimi czasy "większość" z nich wędruje za kratki.


Nie sposób się z tym nie zgodzić!