Joshua Leonard i Agnieszka Grochowska - romansu nie będzie?!

Nawet taki przystojniak jak Joshua Leonard nie jest w stanie oprzeć się pięknu polskich kobiet. Aktor często w wywiadach wychwala urodę Polek. Joshua mówi też, że mógłby się przeprowadzić do naszego kraju. Te dwa drobne fakty wystarczyły "SE", żeby zasugerować, iż aktora i jego niedawną koleżankę z planu - Agnieszkę Grochowską coś łączy.

 

Agnieszka Grochowska i Joshua Leonard zagrali parę kochanków w komedii "Mała wielka miłość". Grochowska i Leonard chyba się polubili, bo wypowiadają się o sobie w ciepłych słowach. Joshua często przyjeżdza do Polski, wspomina też o przeprowadzce nad Wisłę.

 

Z tego wszystkiego "SE" wywnioskował, że być może parę aktorską łączy romans. Dziennikarze gazety chyba się się zagalopowali próbując wkręcić Grochowską w romans z Leonardem. Aktorka jest od 4 lat żoną reżysera Dariusza Gajewskiego i nigdy nie słyszeliśmy, aby wywołała jakiś łóżkowy skandal! Kto jak kto, ale Grochowska nigdy nie była bohaterką prasy brukowej. Jej życie jest tak porządne, że aż nudne dla kolorowych pisemek. Więc może nie warto na siłę robić z niej skandalistki?!

 

Plotek zawsze podkreśla nic na siłę...