Doda skończy karierę?!

Specjalista do spraw marketingu politycznego Piotr Tymochowicz jest przekonany, że koniec kariery muzycznej różowej królowej zbliża się wielkimi krokami! Jego zdaniem Doda ponosi ostatnio same porażki, ponieważ zerwała z wizerunkiem "dziewczyny z sąsiedztwa". Kiedy nastąpił kres dodomanii?

 

Doda nie dostała Telekamery, przegrała z Nataszą Urbańską walkę o tytuł najpiękniejszej Polki. Od paru tygodni media szukają przyczyn tych porażek. Rabczewska stara się robić dobrą minę do złej gry, ale wszyscy i tak doskonale wiedzą, że martwi ją cała ta sytuacja.

 

Piosenkarka marzyła o tym, że sprzeda 150 tysięcy egzemplarzy albumu "Diamond Bitch", a tymczasem dopiero 60 tysięcy osób kupiło jej płytę. Rabczewska musi czym prędzej zmienić swoje zachowanie, bo inaczej urzeczywistnią się słowa Tymochowicza, który jest pewny, że Doda już się kończy.

Zbliża się kres Dody. Myślę, że była udanym eksperymentem medialnym w pierwszej fazie. Weszła na scenę jako postać wyrazista: była fajną, bezczelną dziewuchą. Dla wielu - taką z sąsiedztwa. To się ludziom spodobało. Odchodząc od tego wizerunku, niweczy to, na co pracowała. Na takie zmiany wizerunku mogą pozwolić sobie tylko osoby o ugruntowanej pozycji zawodowej, a nie Doda. Przegra, jeśli na powrót nie będzie dziewuchą z sąsiedztwa - powiedział "Twojemu Imperium" Tymochowicz.

Oj nie śpieszmy się z tym grzebaniem Dody! W końcu królowe też miewają gorsze dni...Plotek wierzy, że Doda jeszcze odzyska swój blask!

 

Więcej o:
Komentarze (95)
Doda skończy karierę?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  CO???skończy się?? chyab w jego snach wygrała dwie nagrody Swiry 2008 !

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  W moich oczach nigdy nie błyszczała, chyba tylko chamstwem i przerostem formy nad treścią. Według mnie zawsze była analfabetką i tandetną, lateksową prostaczką. ŻYCZĘ JEJ "UPADKU Z HUKIEM"!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  DODA NIEPRZEJMÓJ SIĘ BĘDZIE OK NIEWIESZ CO MÓWI TEN PIOTR TYMOCHOWICZ JA W CIEBIE WIERZE I TY W SIEBIE UWIERZ JESTES NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZA PIOSENKARKĄ NA ŚWIECIE TEN KTO PISZE ŻE JESTES SUKĄ ITP TO SAM TAKI JEST NIEKOŃCZ KARIERY FANI CIĘ KOCHAJĄ

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  chyba jeśli nie będzie sobą -jest nudna ......

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  NIECH SPADA

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Doda trzymaj się

 • Gość: Gość

  0

  ja tam lubie Dode. Jest zajebiście ładna ale bez makijazu to ja juz jestem od niej ładniejsza... Pa pa pa CAŁUSKI DLA WSZYSTKICH NARCIA

 • Gość: Gość

  0

  nie jestem fanką dody, ale jednak ta dziewczyna nie udawala kogos kim nie jest. po co byc sztucznym?? ona mowi to co mysli, mowi co jej nie pasuje. Poprostu ma swoje zdanie. Aha,poza tym niektorym, ktorzy sie tu wypowiadali przydaloby sie troche kultury....

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  doda to debil pierwsza klasa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX