Kasia Figura odpadła z "Tańca z gwiazdami"

W trzecim odcinku programu "Taniec z gwiazdami" Kasia Figura po raz kolejny zachwyciła kunsztem aktorskim, ale rozczarowała tańcem. Widzom nie przypadło do gustu jej tango i aktorka musiała pożegnać z się programem.
Kasia Figura odpadła W trzecim odcinku programu "Taniec z gwiazdami" odpadła Kasia Figura. W trzecim odcinku programu "Taniec z gwiazdami" odpadła Kasia Figura. Po raz kolejny zachwyciła kunsztem aktorskim, ale rozczarowała tańcem. Widzom nie przypadło do gustu jej tango i aktorka musiała pożegnać z się programem. Kasia Skrzynecka natomiast została po raz kolejny skrzywdzona przez stylistów, ale do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Nie ona jedna, bo Kamila Kajak i Ania Głogowska również wyglądały tragicznie. Jury tego wieczoru było wyjątkowo srogie dla naszych gwiazd. Ofiarami ostrych sędziów zostali: Łukasz Zagrobelny i Marek Kaliszuk, którzy zatańczyli energicznie, ale słabo technicznie, przez co dostali niskie noty. "Pudzian" rewelacyjnie ruszał pośladkami i przewracał Magdą Soszyńską na wszystkie strony. Prezenter MTV Wojtek Łozowski zachwycił jury i publiczność swoim tańcem, uśmiechem i pozytywną energią, która wręcz emanowała z niego. Robert Kochanek zamiast nauczyć Małgosię Sochę tanga turniejowego, pokazał jej kroki pasodoble i tanga argentyńskiego. Błąd tancerza odbił się na aktorce, która dostała od Iwony Pavlović tylko 3 punkty! Podobnie wyglądała sytuacja w przypadku Roberta Janowskiego. Iwona powiedziała mu, że nie zatańczył w charakterze jiva, ale to nie jego wina tylko Ani Bosak, która uczyła go kroków i techniki. Magda Walach powoli wyrasta na faworytkę programu. Aktorka za swoje tango otrzymała od jurorów aż trzy dziesiątki!  Szkoda, że na parkiecie nie zobaczymy już Kasi Figury...


Kasia Skrzynecka została po raz kolejny skrzywdzona przez stylistów, ale do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Nie ona jedyna, bo Kamila Kajak i Ania Głogowska również wyglądały tragicznie.


Jury tego wieczoru było wyjątkowo srogie dla naszych gwiazd. Ofiarami ostrych sędziów zostali: Łukasz Zagrobelny i Marek Kaliszuk, którzy zatańczyli energicznie, ale słabo technicznie, przez co dostali niskie noty. "Pudzian" rewelacyjnie ruszał pośladkami i przewracał Magdą Soszyńską na wszystkie strony. Prezenter MTV Wojtek Łozowski zachwycił jury i publiczność swoim tańcem, uśmiechem i pozytywną energią, która wręcz emanowała z niego.


Robert Kochanek zamiast nauczyć Małgosię Sochę tanga turniejowego, pokazał jej kroki pasodoble i tanga argentyńskiego. Błąd tancerza odbił się na aktorce, która dostała od Iwony Pavlović tylko 3 punkty! Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku Roberta Janowskiego. Iwona powiedziała mu, że nie zatańczył w charakterze jiva, ale to nie jego wina tylko Ani Bosak, która uczyła go kroków i techniki. Magda Walach powoli wyrasta na faworytkę programu. Aktorka za swoje tango otrzymała od jurorów aż trzy dziesiątki!

 

Szkoda, że na parkiecie nie zobaczymy już Kasi Figury...