Taniec z gwiazdami - to Pudzianowski będzie "czarnym koniem" show

Mariusz Pudzianowski prawdopodobnie pójdzie w ślady Rafała Bryndala, który mimo tego, że nie ruszał najlepiej biodrami, zaskarbili sobie sympatię widzów show TVN. Skąd taki wniosek? W pierwszym odcinku programu "Taniec z gwiazdami" Pudzian dostał najwięcej głosów publiczności!
Pudzianowski gwiazdą show Pudzian dostał najwięcej głosów publiczności! Mariusz Pudzianowski prawdopodobnie pójdzie w ślady Rafała Bryndala, który mimo że nie ruszał najlepiej biodrami, zaskarbił sobie sympatię widzów show TVN Wszystko wskazuje na to, że program "Taniec z gwiazdami" ogląda wielu fanów kulturystyki. Pudzian otrzymał 46,5% głosów publiczności i zostawił daleko w tyle swoich konkurentów do "Kryształowej kuli". Laureatem drugiego miejsca został znany z show "Jaka to melodia" Robert Janowski, który dostał 23,79% głosów. Należy pamiętać o tym, że na ten świetny wyniki składają się SMS-y nie tylko na Roberta, ale również na Anię Bosak, która jest popularniejsza niż niektórzy uczestnicy show. Na trzecim miejscu uplasował się aktor Marek Kaliszuk. Ku naszemu zaskoczeniu Tomasz Schimscheiner, który otrzymał najwyższe noty od jury, zajął w rankingu widzów przedostatnie miejsce. Nowa edycja, nowi tancerze (swoją drogą bardzo przystojni) i nowe tańce, a zasady nadal te same - nie liczy się taniec, a popularność i przebojowość.

 

Wszystko wskazuje na to, że program "Taniec z gwiazdami" ogląda wielu fanów kulturystyki. Pudzian otrzymał 46.5% głosów publiczności i zostawił daleko w tyle swoich konkurentów do wygrania "Kryształowej kuli". Laureatem drugiego miejsca został znany z show "Jaka to melodia" - Robert Janowski, który dostał 23.79% głosów. Należy pamiętać o tym, że na ten świetny wyniki składają się smsy nie tylko na Roberta, ale również na Anię Bosak, która jest popularniejsza niż niektórzy uczestnicy show.

 

 

Na trzecim miejscu uplanował się aktor Marek Kaliszuk. Ku naszemu zaskoczeniu Tomasz Schimscheiner, który otrzymał najwyższe noty od jury, zajął w rankingu widzów przed ostatnie miejsce.

 

Nowa edycja, nowi tancerze (swoją drogą bardzo przystojni) i nowe tańce a zasady nadal te same - nie liczy się taniec a popularność i przebojowość.