Kasia Cichopek ma najpiękniejsze piersi w Polsce!

W ubiegłym roku "Fakt" sporządził ranking najpiękniejszych biustów w Polsce. Zwyciężczynią została wtedy Edyta Herbuś. "Super Express" nie chciał być gorszy i w tym roku też zorganizował podobny konkurs. Tym razem to piersi Kasi Cichopek otrzymały tytuł najpiękniejszych.
Najpiękniejsze piersi w Polsce Należą do aktorki Kasi Cichopek! W konkursie "Super Expressu" na najpiękniejszy biust zwyciężyła Kasia Cichopek. W ubiegłym roku "Fakt" sporządził ranking najpiękniejszych biustów w Polsce. Zwyciężczynią została wtedy Edyta Herbuś. "Super Express" nie chciał być gorszy i w tym roku zorganizował podobny konkurs. Tym razem to piersi Kasi Cichopek otrzymały tytuł najpiękniejszych. "Super Express" jest dumny ze swoich czytelników, którzy docenili naturalne, nietknięte skalpelem piersi Cichopek. Drugie miejsce przypadło Edycie Herbuś, a trzecie Dodzie. Edyta i Kasia są bardzo zadowolone ze swoich kształtnych piersi i dlatego cieszą się z tego, że czytelnicy wyróżnili ich kobiece walory. - Jest mi niezmiernie miło. To dla mnie wyznacznik sympatii, dlatego chcę podziękować tym, którzy na mnie zagłosowali - stwierdziła Edyta w rozmowie z "SE". Plotkowi też podobają się biusty wyróżnionych pań.

 

"Super Express" jest dumny ze swoich czytelników, którzy docenili naturalne, nietknięte skalpelem piersiCichopek. Drugie miejsce przypadło Edycie Herbuś, a trzecie Dodzie. Edyta i Kasia są bardzo zadowolone ze swoich kształtnych piersi i dlatego cieszą się z tego, że czytelnicy wyróżnili ich kobiece walory.

Jest mi niezmiernie miło. To dla mnie wyznacznik sympatii, dlatego chcę podziękować tym, którzy na mnie zagłosowali - stwierdziła Edyta w rozmowie z "SE".

 

 

 

Plotkowi też podobają się biusty wyróżnionych pań:-)

Więcej o:
Komentarze (192)
Kasia Cichopek ma najpiękniejsze piersi w Polsce!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Kasia ma pienkne piersi i na tylko

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  piękne są sylikony dody...heheheh kasia ma wszystko prawdziwe i cała jest boska!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Kasia cichopek jest ogólnie śliczna a doda ma wszystko sztuczne najładniejsze jest to co prawdziwe i ciesze sie z tego że ona wygrała pozdro dla kasi:*

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  jakie to jest glupie i zalosne ze cichopek ma najpieknijesze piersi w polsce ...a skad wiecie moze jakas dziewczyna zwykla ma najpknijesze ze slawna to juz Najlpesza !!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  SORY. KASI MA PIENKNE PIERCI I NIE TYLKO!!! WSZYSTLO MA PIEKNE PIERSI NAGI I INNE ZECZY!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  co druga ładna laska ma ładniejsze niz ona czym sie tu podniecac

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  KOCHAM TAKIE PIEKNE PIERSI

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  tak tak ..piękne są te SYLIKONY dody ... poprostu żal

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  HEJ NIKT NIE GŁOSOWAŁ NA DODE BO NIKT JEJ NIE LUBI JA JA JUBIE I PODOBAJĄ MI SIE JEJ PIERSI CZY WY WIDZICIE CO PISZECIE GDZIE JEST COS O DODZIE TO TYLKO DODA TO DODA TAMTO ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SĄBĄ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX