Kinga Rusin zarabia miesięcznie 160 tysięcy złotych!

Jednym służy miłość, innym samotność. Kinga Rusin nie ma czasu na to, żeby szukać swojej drugiej połówki, bo ciągle pracuje. Rusin dzieli swój czas pomiędzy wychowywaniem córek, a obowiązkami zawodowymi. Czy znajdzie w końcu czas na miłość? "SE" twierdzi, że Kinga już jest zakochana!

 

Nowy magazyn "Gwiazdy" wyliczył, że za prowadzenie programu "You can dance - po prostu tańcz" oraz "Dzień dobry TVN" Kinga dostaje miesięcznie 100 tysięcy złotych. Do tego dochodzą jeszcze zyski z kierowania dwoma firmami należącymi do Kingi. W 2007 roku Rusin wzięła udział w reklamie firmy ubezpieczeniowej za którą dostała 400 tysięcy złotych!

Kinga Rusin prowadzi program "You Can Dance" i dzięki temu dostała możliwość wyjechania z uczestnikami show do Buenos Aires, gdzie zakochała się na zabój w ... tangu.

Zaraziłam się miłością do tanga. Złapałam bakcyla, uwielbiam te emocje, które mu towarzyszą. Tango argentino wykonuje się bowiem zupełnie inaczej niż tango turniejowe. Tańczy się je blisko siebie, niemal dotykając się policzkami - wyznaje "SE" Kinga.
Więcej o:
Komentarze (187)
Kinga Rusin zarabia miesięcznie 160 tysięcy złotych!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  kiedys autorytet medyczny profesor, powiedziala do swoich studentow, ze tylko chamy smieja sie glosno.Prosze wyciagnac wnioski i nie smiac siena caly glos

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  obrzydliwa i smieje sie jak kobyla

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  fajna ale strasznie dogryza współprowadzacemu w DDtvn

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Skąd wiecie ze tyle zarabia. Przecież kontrakty obięte są tajemnicą. Są to zwykłe przecieki bardzo często mocno przesadzone.A jeśli nawet to co? prywatna stacja, płacą tyle na ile ich zdaniem zasługuje. Gorzej z publiczną, to są nasze pieniądze i nikt nas nie pyta czy Lis, Urbańska i Smoktunowicz zasługują na takie pieniądze.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Żeby jeszcze ładna była.... Ale gdzie to 160 tys.?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  FAJNIE SIĘ MA KOBITKA

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  pienadze szczecia nie dadza!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ta fałszywa Kinga, swoją skrzywdzoną miną, błagała Was wszystkich o przychylnośc. Wiedziała, że to jest jej 5 minut i tylko na nieszcześliwej skrzywdzonej osobie przez Lisa, może zaistnieć. A teraz do as mówi z ekranu tv, ja Wam głupki teraz pokażę. Ludzi ma za nic. Tylko początkowo ceni tych, których w zimny sposób wykorzysta. Zimna, wykorzystywaczka, pazerna i nic więcej. Pieniądze się skończą, a pustka zostanie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Nic jej juz nie po\może, żadna kasa.
  Szansę ma tylko wykorzystując kaSĘ NA OPERACJE PLASTYCZNE I TO KILKA, BO ANTYPATYCZNEGO CHARAKTERU NIE DA SIE OPERACYJNIE ZMIENIĆ.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX