Kinga Rusin zarabia miesięcznie 160 tysięcy złotych!

Jednym służy miłość, innym samotność. Kinga Rusin nie ma czasu na to, żeby szukać swojej drugiej połówki, bo ciągle pracuje. Rusin dzieli swój czas pomiędzy wychowywaniem córek, a obowiązkami zawodowymi. Czy znajdzie w końcu czas na miłość? "SE" twierdzi, że Kinga już jest zakochana!

 

Nowy magazyn "Gwiazdy" wyliczył, że za prowadzenie programu "You can dance - po prostu tańcz" oraz "Dzień dobry TVN" Kinga dostaje miesięcznie 100 tysięcy złotych. Do tego dochodzą jeszcze zyski z kierowania dwoma firmami należącymi do Kingi. W 2007 roku Rusin wzięła udział w reklamie firmy ubezpieczeniowej za którą dostała 400 tysięcy złotych!

Kinga Rusin prowadzi program "You Can Dance" i dzięki temu dostała możliwość wyjechania z uczestnikami show do Buenos Aires, gdzie zakochała się na zabój w ... tangu.

Zaraziłam się miłością do tanga. Złapałam bakcyla, uwielbiam te emocje, które mu towarzyszą. Tango argentino wykonuje się bowiem zupełnie inaczej niż tango turniejowe. Tańczy się je blisko siebie, niemal dotykając się policzkami - wyznaje "SE" Kinga.