Renata Dancewicz pomoże gejom!

Renata Dancewicz zgodziła się poprowadzić nowe reality-show, w trakcie którego homoseksualiści na oczach całej Polski będą przyznawali się rodzicom do swojej odmiennej orientacji seksualnej ! To może być najbardziej kontrowersyjny program w polskiej telewizji!

 

Renata Dancewicz zawsze słynęła z ciętego języka i odważnych opinii. Nie dziwi więc, że to właśnie jej MTV zaproponowało poprowadzenie programu. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl pomysł stworzenia tego typu show narodził się w redakcji tygodnika "Wprost".

 

Postanowiliśmy otworzyć dyskusję na ważny społeczny temat i sprawdzić czy znajdzie się nadawca gotowy na produkcję tego typu programu - tłumaczy Agaton Koziński, pomysłodawca akcji.

 

W trakcie programu uczestnicy będą opowiadali aktorce o swoich skłonnościach seksualnych i trudach życia codziennego. Kulminacyjnym momentem show ma być przyznanie się uczestnika do swojej orientacji przed rodzicami. Stacja MTV jest zainteresowana zrealizowaniem tego programu, ale nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji co do emisji show.

 

 

Odważnie i ambitnie! Trzymamy kciuki i czekamy na pierwszy odcinek!

Więcej o:
Komentarze (766)
Renata Dancewicz pomoże gejom!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  hmm to może być ciekawe , mam nadzieje ze ten program nie przyniesie więcej szkód niż pożytku wiadomo jacy są Polacy ==''ale trzymam kciuki :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  moim zdaniem to jest naprawde idiotyczne,ale jeżeli ma to ludziom otworzyc oczy,to nie mam nic przeciwko....

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Dancewicz sprawia wrażenie osoby chłodnej, to może źle komponować sie z takimi trudnymi wyznaniami, ale trzymam kciuki! To będzie ważny program.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  proponuję zorganizować akcję "TV wolna od zboczeńców"

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Biedne chlopaczki!! Sam jestem jednym z tej naszej lewej wiary :D:D:D:D i wiem ze jest przejeb**e na poczatku jak sie zlamie wiadomosci rodzicom!! Powodzenia dla wszystkich moich ci***pci

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Potyczki Renaty Dancewicz?

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  ja bym zrobil podobny program na ktorym rodzice by roztrzeliwali za to swoje dzieci ... Kobieta i Mężczyzna tak jak w Bibli!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Jak czytam wasze komenty to mi sie żal robi i jak my mamy dorównać krajom rozwinietym jak ludzie WY POLACY jesteście tak zacofani nietolreancyjni. Widać słowiańskie wychowanie jak coś jest złe to zabić tak myślał hitler stalin itp widze ze bierzecie przykład pozdro polacy "EUROPEJCZYCY" Ludzi XXI wieku albo raczej XIX wieku ! xD Mówicie o homoseksualistach tak jakby to był priorytet w okreslaniu człowieka czlowieka nie ocenie sie po orientacji która tak na prawde nie zależy od człowieka bo to nie jest kogos wina ze jest gejem. Tylko człowieka ocenia sie po charakterze zachowaniu itp. po czymś na co ma wplyw. Żal mi ludzi którzy nie dojrzeli ejszcze do tego by akceptować tej "inności" tutaj wychodzi wasza gorsza strona akceptujecie człowieka z uposledzeniem umysłowym bo jak tak nie zrobicie to pojawia sie media i w ogóle jak trzeba coś powiedzieć o homoseksualiście to nie załujecie słów a przecież człowiek upośledzony jest również inny od was i terż nie miało wpływu na to ze ejst upośledziony.

  Dziekuje zachecam do refleksji

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Pedały do gazu!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX