Renata Dancewicz pomoże gejom!

Renata Dancewicz zgodziła się poprowadzić nowe reality-show, w trakcie którego homoseksualiści na oczach całej Polski będą przyznawali się rodzicom do swojej odmiennej orientacji seksualnej ! To może być najbardziej kontrowersyjny program w polskiej telewizji!

 

Renata Dancewicz zawsze słynęła z ciętego języka i odważnych opinii. Nie dziwi więc, że to właśnie jej MTV zaproponowało poprowadzenie programu. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl pomysł stworzenia tego typu show narodził się w redakcji tygodnika "Wprost".

 

Postanowiliśmy otworzyć dyskusję na ważny społeczny temat i sprawdzić czy znajdzie się nadawca gotowy na produkcję tego typu programu - tłumaczy Agaton Koziński, pomysłodawca akcji.

 

W trakcie programu uczestnicy będą opowiadali aktorce o swoich skłonnościach seksualnych i trudach życia codziennego. Kulminacyjnym momentem show ma być przyznanie się uczestnika do swojej orientacji przed rodzicami. Stacja MTV jest zainteresowana zrealizowaniem tego programu, ale nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji co do emisji show.

 

 

Odważnie i ambitnie! Trzymamy kciuki i czekamy na pierwszy odcinek!