Natasza Urbańska - zabrakło sympatii widzów?!

Nic nie dała nachalna promocja Nataszy i jej programu "Przebojowa noc" na antenie Jedynki. Nic nie dał tytuł najpiękniejszej Polki, ani wsparcie jednego z najwybitniejszych choreografów w Polsce. Natasza Urbańska po raz kolejny zajęła drugie miejsce w konkursie muzycznym!

 

Natasza Urbańska po tym jak zaprezentowała swoją piosenkę podczas eliminacji do Eurowizji, w rozmowie z Kasią Sowińską powiedziała: dość obcych gdzieś tam! Natasza zaapelowała do widzów żeby nie wysyłali na konkurs obcokrajowców, ale przy okazji wykazała się wielką ignorancją. Nawet nie wiedziała gdzie odbędzie się w tym roku Eurowizja!

 

 

Tuż po ogłoszeniu wyników głosowania publiczności Natasza jako pierwsza podbiegła do Isis Gee i pogratulowała jej zwycięstwa. Jeszcze parę dni temu w jednym z wywiadów powiedziała, że nie wie kim jest Isis. Zachowanie Nataszy było zaskakujące zważywszy na to, że przecież prosiła żeby nie wygrał obcokrajowiec, a Isis jest amerykanką.

 

Występ Isis Gee:

 

 

 Z drugiej strony gdyby Urbańska nie pogratulowała zwyciężczyni to spotkałoby się to, tak jak po finale "Jak oni śpiewają", z wielką krytyką ze strony publiczności. Telewizja Polska, która od wielu miesięcy namiętnie lansuje Nataszę, zapomniała zaprosić do studia telewizyjnego fanów "Przebojowej nocy" (o ile tacy są!). Natasza została bowiem już na dzień dobry (przed występem) wygwizdana. Po jej błyskotliwym tekście o obcokrajowcach publiczność po raz kolejny poprzez gwizdy wyraziła swoją niechęć do gwiazdy Jedynki.

 

Porażka Nataszy w finale programu "Jak oni śpiewają":Porażka Nataszy w ubiegłorocznych eliminacjach do Eurowizji:

 

 

 

 

Czy Urbańska podniesie się po tych klęskach?

 

Więcej o:
Komentarze (115)
Natasza Urbańska - zabrakło sympatii widzów?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ona jest po prostu głupia:D myśli że jak ktoś ją zauważył to od razu będzie wygrywać we wszystkich programach i konkursach- chyba ją pogrzało nigdy na nią nie zagłosuję

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nie jest taka zła ale trochge sie kompromituje no ale coz

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ładne opakowanie ale puste w środku!!!

 • Gość: Gość

  0

  No więc ja jej nie lubię... Cieszę się, że przegrała "Jak oni śpiewają" i "Eurowizję"... Jej rola w serialu też była kiepska...Hmm... Szczerze to nie wiedziałam o jej tytule "Najpiękniejszej Polki"... No ja bym jej go nie dała...

 • Gość: Gość

  0

  kompromituje sie idjotka i tyle przecież te jej piosenki są żenujące w tych przebraniach wygląda jak wariatka

 • Gość: Gość

  0

  NAti nie przejmuj ,kochamy cie

 • Gość: Gość

  0

  fajna ta Isis, coraz bardziej mi sie podoba

 • Gość: Gość

  0

  Natasza jest piękna, zreszta Janusz tez. Zdolna, ambitna, miodzio. Jedyne co moga zarzucic jej niedowartosciowane, smieszne polaczki to brak kompleksów.

 • Gość: Gość

  0

  super ze sie jej nieudało!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX