Piotr Rubik się żeni!

Piotr Rubik i Agata Paskudzka w czerwcu wezmą ślub! Informacja jest pewna, ponieważ przekazał ją sam kompozytor na łamach dzisiejszego "Faktu". Przy okazji Piotr zdradził parę szczegółów dotyczących tej wyjątkowej uroczystości. Będzie huczne wesele?
Piotr Rubik się żeni! Będzie huczne wesele? Piotr Rubik i Agata Paskudzka w czerwcu wezmą ślub! Informacja jest pewna, ponieważ przekazał ją sam kompozytor na łamach sobotniego "Faktu". Przy okazji Piotr zdradził parę szczegółów dotyczących tej wyjątkowej uroczystości. Wbrew plotkom Piotr Rubik nie odkłada ślubu z Agatą Paskudzką. Kompozytora rzeczywiście czeka w tym roku dużo pracy, ale pomiędzy obowiązkami zawodowymi znajdzie czas na to, żeby poślubić w końcu swoją młodziutką narzeczoną. Piotr przekonuje, że uroczystość będzie skromna (zaproszenia dostanie jakieś 100 osób) i odbędzie się w Polsce. A co z suknią ślubną? - Kreacja dla Agaty jest już szykowana. Zaprojektuje ją polski projektant. Dostaliśmy już aż kilka ciekawych propozycji. Dlatego jeszcze się zastanawiamy, kto uszyje suknię - zdradził "Faktowi" Piotr. Przypominamy, że już 7 marca będziecie mogli kupić w sklepach muzycznych nową płytę Rubika. Po wydaniu krążka Piotr wyruszy ze swoimi solistami w trasę koncertową po Polsce, USA i Kanadzie. Po powrocie będzie komponował muzykę do dwóch amerykańskich produkcji filmowych. A my czekamy na ślub. To dopiero będzie wydarzenie!

 

Wbrew plotkom Piotr Rubik nie odkłada ślubu z Agatą Paskudzką. Kompozytora rzeczywiście czeka w tym roku dużo pracy, ale pomiędzy obowiązkami zawodowymi znajdzie czas na to, żeby poślubić w końcu swoją młodziutką narzeczoną. Piotr przekonuje, że uroczystość będzie skromna (zaproszenia dostanie jakieś 100 osób) i odbędzie się w Polsce.

A co z suknią ślubną?

Kreacja dla Agaty jest już szykowana. Zaprojektuje ją polski projektant. Dostaliśmy już aż kilka ciekawych propozycji. Dlatego jeszcze się zastanawiamy, kto uszyje suknię - zdradził "Faktowi" Piotr.

 

 

Przypominamy, że już 7 marca będziecie mogli kupić w sklepach muzycznych nową płytę Rubika. Po wydaniu krążka Piotr wyruszy ze swoimi solistami w trasę koncertową po Polsce, USA i Kanadzie. Po powrocie będzie komponował muzykę do dwóch amerykańskich produkcji filmowych.

 

 

A my czekamy na ślub. To dopiero będzie wydarzenie!