Weronika Pazura - zakochana po uszy w perkusiście!

Jurorka programu "You Can Dance" jest w końcu szczęśliwa i zakochana. Wszystko za sprawą związku z młodszym od niej o 10 lat perkusistą Maćkiem Gołyżniakiem. Po artykule o nowej miłości Weroniki, który ukazał się wczoraj w jednym z tygodników, była żona Czarka Pazury przestała ukrywać swojego chłopaka przed światem.

 

Uczucie pomiędzy Weroniką Pazurą a Maćkiem Gołyżniakiem z dnia na dzień rozkwita coraz bardziej. "Fakt" przyłapał ostatnio parę na kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Po posiłku zakochani wyszli z knajpy i całowali się na dworze w zimny i deszczowy dzień. W końcu Weronika musiała zrekompensować ukochanemu dwa tygodnie rozłąki. Znana producentka przebywała w Argentynie, gdzie razem z ekipą programu "You Can Dance" nagrywała kolejne odcinki programu.

 

Weronika i Maciej poznali się w ubiegłym roku na festiwalu w Sopocie. Czy perkusista to odpowiedni facet dla takiej kobiety jak Weronika? Znajomi chłopaka twierdzą, że: tak, bo Maciek to bardzo zasadniczy facet, który twardo stąpa po ziemi tak jak Weronika.

 

Więcej o:
Komentarze (35)
Weronika Pazura - zakochana po uszy w perkusiście!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  lubie swinie szczegolnie jak chrupia :))

 • Gość: Gość

  0

  Ala, ja się zgadzam... ale szczerze Ci napiszę... nic nie dadzą Twoje komentarze, ludzie nadal będą jeść mięso! Za dużo Nas wszystkich na tym świecie, a poza tym dzielimy się na głupich i mądrych... Niektórzy nigdy nie zrozumieją... żeby chociaż te zwierzaczki zabijali "normalnie"- niestety... :( smutne ale prawdziwe! Nic nie zmienimy...!

 • Gość: Gość

  0

  ooo no to kolejny ślub się szykuje ;d

 • Gość: Gość

  0

  brzydka z ciebie laska

 • Gość: Gość

  0

  sexi para.ciekawe co robią w łóżku,jak są nago?????????????? treraz kieruje się do Weroniki:kup prezerwatywy o smaku truskawkowym rozmiar XXL na wielką cipę.

 • Gość: Gość

  0

  sexi para.ciekawe co robią w łóżku??????????????????????

 • Gość: Gość

  0

  uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!to nie możliwe jestem jej chłopakiem. całowałem się z nią

 • Gość: Gość

  0

  lubię program you can dance , ale nie spodziewałem się tego po niej.

 • Gość: Gość

  0

  superowsko XD

  pozdr;***

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX