Lipnicka i Porter - czy się rozstaną?

Płyta "Goodbye", która już jutro ukaże się na polskim rynku muzycznym, jest trzecim i ostatnim krążkiem duetu Lipnicka i Porter. Czy zakończenie artystycznej współpracy oznacza, że para się rozstała?
Koniec duetu Lipnicka-Porter? W sobotę na polskim rynku muzycznym ukaże się płyta "Goodbye" W sobotę na polskim rynku muzycznym ukaże się płyta "Goodbye". Jest ona trzecim i ostatnim krążkiem duetu Lipnicka i Porter. Jest ona trzecim i ostatnim krążkiem duetu Lipnicka i Porter. Czy zakończenie artystycznej współpracy oznacza, że para się rozstała? Nic z tych rzeczy. Anita i John są ze sobą bardzo szczęśliwi i chcą teraz poświęcić więcej czasu swojej małej córeczce. Na tej ostatniej wspólnej płycie znajduje się 11 piosenek napisanych i skomponowanych przez Johna i Anitę. Na krążku dominują spokojne ballady o miłości. Tuż po wydaniu płyty Anita i John wyjeżdżają w trasę koncertową po Polsce. Nowy krążek promuje utwór "Old Time Radio", który para zaprezentowała na gali magazynu "Pani".

 

Nic z tych rzeczy. Anita i John są ze sobą bardzo szczęśliwi i chcą teraz poświęcić więcej czasu swojej małej córeczce. Na tej ostatniej wspólnej płycie znajduje się11 piosenek napisanych i skomponowanych przez Johna i Anitę.Na krążku dominują spokojne ballady o miłości. Tuż po wydaniu płyty Anita i John wyjeżdżają w trasę koncertową po Polsce. Nowy krążek promuje utwór "Old Time Radio", który para zaprezentowała na gali magazynu "Pani".

 

Sprawdzcie czy "Old Time Radio" podbije wasze serca?