Katarzyna Skrzynecka może liczyć na pomoc nowego partnera

Katarzyna Skrzynecka przeżywa obecnie bardzo ciężkie chwile. Aktorka dopiero co zdążyła otrząsnąć się po rozwodzie, a już musi uporać się z kolejnym problemem. Mama Kasi jest ciężko chora na nowotwór. Całe szczęście piosenkarka w trudnych chwilach nie została sama - czuwa przy niej jej nowy partner Marcin Łopucki. Czy to coś poważnego? Jak najbardziej tak!

 

Kasia Skrzynecka wreszcie pokazała światu swojego nowego partnera. Jest nim 34-letni Marcin - trener fitness. To w jego ramionach Kasia znalazła pocieszenie po rozwodzie ze Zbigniewem Urbańskim. Miłość nie spadła na nich znienacka. Kasia i Marcin przyjaźnią się od wielu lat, ale dopiero po rozwodzie prezenterki zaczęło między nimi naprawdę iskrzyć.

 

Obojgu nam się coś w życiu nie udało. Ale teraz próbujemy te nasze życie po kawałku poskładać. Nie jest to łatwe, bo różnie może być, gdy przyjaciele podejmują próbę wspólnego życia i razem szukają szczęścia. Marcin jest człowiekiem, na którego można liczyć (...) Skromnym i kochającym - powiedziała w rozmowie z "SE" Kasia.

 

Miejmy nadzieje, że Kasia znajdzie szczęście u boku nowego partnera!