Pazura chce się ożenić z małolatą?

Związek Czarka Pazury i 20-letniej Edyty Zając nigdy nie był przez środowisko filmowe traktowany poważnie. Większość osób twierdziła, że aktor przeżywa kryzys wieku średniego i potrzebuje atrakcyjnej nastolatki, żeby poczuć się przy niej młodziej. Jak się jednak okazuje uczucie, które połączyło Czarka i Edytę jest silniejsze niż wszyscy się spodziewali.

 

Cezary Pazura szybko otrząsnął się po rozwodzie z Weroniką. Aktor ma już na swoim koncie parę przelotnych znajomości i jeden poważny związek - z Edytą Zając. Dwudziestoletnia Miss Małopolski do tego stopnia rozkochała w sobie aktorka, że zaproponował jej nawet wspólne zamieszkanie. Krążą plotki, że para marzy o ślubie i dzieciach. Tylko czy dziewczyna, która jest dwa lata starsza od córki Czarka, to odpowiednia kandydatka na jego przyszłą żonę?

To bardzo spokojna i poważna, jak na swój wiek, młoda kobieta. Doskonale wie, czego chce od życia i trzyma się tego. Psychicznie dałabym jej 27, 28 lat. Studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, pochodzi z dobrej rodziny. Umie zajmować się domem i opiekować mężczyzną - powiedziała "Twojemu Imperium" znajoma Edyty.