Ziemkiewicz "zrezygnował" z Big Brother Vip!

A mogło być tak wesoło - pod jednym dachem: feministka i założycielka Partii Kobiet i zajadły, prawicowy publicysta! Takie reality show szykowało dla nas TV4. Stacja zaprosiła do najnowszej edycji Big Brother - Vip Manuelę Gretkowską (feministka) i Rafała Ziemkiewicza (prawicowy publicysta) - czytamy w "Fakcie". Jednak Ziemkiewicz nie wystąpi! "To jakiś żart. Nie wiem w jakiej musiałbym być potrzebie, żeby się zgodzić"!

 

 

To może być najnudniejsza albo... najciekawsza edycja Big Brothera - pisze "Fakt". No tak, "na dwoje babka wróżyła". Manuela Gretkowska - zapalona feministka i konserwatywny dziennikarz - Rafał Ziemkiewicz - to może być prawdziwa wojna na poglądy - nuuuda. Albo kontrowersyjny , trudny romans ludzi w średnim wieku - ciekawsze!

 

Pikanterii całemu show mogą dodać jeszcze nazwiska pozostałych potencjalnych uczestników BB Vip. Czwórka zaproponowała występ w show jeszcze: Agacie Passent (publicystka), Jarosławowi Jakimowiczowi (aktor, restaurator) - i jak pisał już serwis notsobigbrother.pl - gwiazdom I. edycji BB.

 

UPDATE

 

Rafał Ziemkiewicz nie pojawi się w programie. Oto komentarz publicysty do artykułu w "Fakcie".

Nie wiem skąd gazeta ma takie informacje, może z Czwórki? Stacja najwidoczniej pomyślała, że jestem z "science fiction" i nadaję się do tego programu. Ja jednak nie potwierdzę ani nie zaprzeczę, że dostałem taką ofertę. Dostaję wiele ofert, gdybym o wszystkich mówił, to żadnej bym już nie dostał. Ale pomijając to, nie wystąpię w tym programie. Z wielu powodów: jestem poważnym dziennikarzem a nie showmenem, no i nie wytrzymam 100 bez żony i dzieci.