Anna Bosak w show "Taniec z gwiazdami"!

Już wiemy czemu Ania Bosak nie pojechała razem z innymi uczestnikami "You Can Dance" na warsztaty taneczne do USA! Tancerka wystąpi w parze z Robertem Janowskim w największym show TVN-u "Tańcu z gwiazdami"! Wiemy już dokładnie, którzy tancerze nauczą gwiazdy tańca.

 

W siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" , która ruszy już 2 marca, wystąpi 14 par. Choreografią ponownie zajmie się Agustin Egurrola. Zwycięzcy programu oprócz Kryształowej Kuli otrzymają również samochody. Nie będzie to już Porsche a dwa czerwone jaguary.


Portal internetowy tvn24.pl podał pełną listę uczestników 7 edycji programu:


Robert Janowski i Anna Bosak


Mariusz Pudzianowski i Magda Soszyńska

 

Katarzyna Figura i Rafał Maserak

 

Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska

 

Agnieszka Cegielska i Żora Koloryov

 

Marek Kaliszuk i Nina Tyrka

 

Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak

 

Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki

 

Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska

 

Michał Lesień i Katarzyna Krupa

 

Marina Maksimowa i Michał Uryniuk

 

Elizabeth Duda i Mario Di Somma

 

Magdalena Walach i Czarek Olszewski

 

Małgorzata Socha i Robert Kochanek


Naszym zdaniem największe szanse na zwycięstwo mają Ania Bosak i Robert Janowski. Ania jest popularniejsza niż niektóre "gwiazdy", które biorą udział w programie. Robert z kolei prowadzi show, które codziennie ogląda po 5 milionów osób. Ostatnio prezenter dostał nawet za nie Telekamerę, co świadczy o wielkiej sympatii telewidzów do niego.

 

Duże kontrowersje wywoła zapewne para: Maserak i Figura. Plotki o romansie tej pary, będą zapewne na porządku dziennym. Wydaje nam się, że widzowie z zapartym tchem będą czekali nie na jiva - Maseraka czy rumbę - Ani Bosak, ale na walca - Mariusza Pudzianowskiego!