Paris Hilton i Lindsay Lohan - ostra kłótnia!

Na przyjęciu zorganizowanym przez znanego producenta muzycznego Timbalanda doszło do ostrej kłótni pomiędzy Paris Hilton i Lindsay Lohan. Dwie blond-ślicznotki nie potrafiły ukryć wzajemniej niechęci i obrzucily się niecenzuralnymi epitetami!
Hilton i Lohan - ostra kłótnia! Na przyjęciu u Timbalanda doszło do kłótni pomiędzy Hilton i Lohan. Na przyjęciu zorganizowanym przez znanego producenta muzycznego Timbalanda doszło do ostrej kłótni pomiędzy Paris Hilton i Lindsay Lohan Dwie blond-ślicznotki nie potrafiły ukryć wzajemniej niechęci i obrzucily się niecenzuralnymi epitetami! Całe zdarzenie miało miejsce na przyjęciu wydanym przez Timbalanda z okazji wręczenia nagród Grammy. Jak podają świadkowie, gwiazdy na swój widok wpadły w furię. Podobno obydwie liczyły, iż przyjęcie będzie doskonałą okazją, aby zagadnąć Timbalanda w sprawie ewentualnej współpracy. Jednak żadna z nich nie spodziewała się, że druga wpadnie na ten sam pomył! Lohan i Paris liczyły na pomoc znanego producenta w ożywieniu ich podupadającej kariery muzycznej. Podobno świadkowie tej kłótni bawili się doskonale.

 

Całe zdarzenie miało miejsce na przyjęciu wydanym przez Timbalanda z okazji wręczenia nagród Grammy. Jak podają świadkowie, gwiazdy na swój widok wpadły w furię. Podobno obydwie liczyły, iż przyjęcie będzie doskonałą okazją, aby zagadnąć Timbalanda w sprawie ewentualnej współpracy. Jednak żadna z nich nie spodziewała się, że druga wpadnie na ten sam pomył! Lohan i Paris liczyły na pomoc znanego producenta w ożywieniu ich podupadającej kariery muzycznej. Podobno świadkowie tej kłótni bawili się doskonale.

 

Szkoda, że Plotka tam nie było!