Książkiewicz tańczy na łyżwach gorzej niż Saleta!

Wszyscy pamiętamy popisy taneczne Przemka Salety w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Bokser doszedł bardzo daleko dzięki swojemu poczuciu humoru i konfliktowi z Dodą. Oby Weronika Książkiewicz była "mocna w gębie", bo łyżwiarze twierdzą, że tańczy gorzej niż Przemek!
Tańczy gorzej niż Saleta! Weronika Książkiewicz zmaga się z tańcem na lodzie. Weronika Książkiewicz tańczy na lodzie gorzej niż Przemysław Saleta - donosi "Super Express". Profesjonalni łyżwiarze wróżą Weronice szybkie odpadnięcie. Wszyscy pamiętamy popisy taneczne Przemka Salety w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Bokser doszedł bardzo daleko dzięki swojemu poczuciu humoru i konfliktowi z Dodą. Oby Weronika Książkiewicz była "mocna w gębie", bo łyżwiarze twierdzą, że tańczy gorzej niż Przemek! Weronika ćwiczy codziennie po parę godzin, po to, żeby dobrze wypaść w show Dwójki "Gwiazdy tańczą na lodzie". Niestety łyżwiarze, którzy trenują z nią, nie wróżą jej długiej kariery w programie. Jeździ gorzej od Salety. Jazda jej w ogóle nie idzie, może dlatego, że do kruszynek nie należy. Szybko odpadnie - powiedział w rozmowie z "SE" jeden z łyżwiarzy. Do kruszynek nie należy? Bez przesady - Weronika jest przecież szczupłą dziewczyną! 

 

Weronika ćwiczy codziennie po parę godzin, po to, żeby dobrze wypaść w show Dwójki "Gwiazdy tańczą na lodzie". Niestety łyżwiarze, którzy trenują z nią, nie wróżą jej długiej kariery w programie.

Jeździ gorzej od Salety. Jazda jej w ogóle nie idzie, może dlatego, że do kruszynek nie należy. Szybko odpadnie - powiedział w rozmowie z "SE" jeden z łyżwiarzy.

Do kruszynek nie należy? Bez przesady - Weronika jest przecież szczupłą dziewczyną!