Kuba Wesołowski ma nową dziewczynę?

Kuba Wesołowski nie cierpiał długo po rozstaniu z Weroniką Książkiewcz. Skąd taki wniosek? Kuba widywany jest z nową dziewczyną. Czy to ta tajemnicza dziewczyna była powodem rozpadu związku Wesołowskiego i Książkiewicz?

Wesołowski ma nową dziewczynę Nie cierpiał długo po rozstaniu. Kuba Wesołowski nie cierpiał długo po rozstaniu z Weroniką Książkiewicz. Widziano go z nową dziewczyną. Kuba Wesołowski nie cierpiał długo po rozstaniu z Weroniką Książkiewicz. Skąd taki wniosek? Kuba widywany jest z nową dziewczyną. Czy to ta tajemnicza dziewczyna była powodem rozpadu związku Wesołowskiego i Książkiewicz? Kuba Wesołowski ma na warszawskich salonach opinie podrywacza, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Nie jest to opinia nie poparta faktami. Kuba w trakcie swojej kilkuletniej kariery w mediach był związany z Joanną Jabłczyńską, Kasią Sowińską i z pewną trzydziestoparoletnią zamożną rozwódką. Przez ostatni rok Kuba spotykał się z Weroniką Książkiewicz. Aktorzy parę tygodni temu rozstali się, ponieważ Kuba poświęcał Weronice za mało czasu. Teraz aktor widywany jest z pewną tajemniczą brunetką. "Fakt" spotkał ich w jednej z warszawskich kawiarni. Na pożegnanie Kuba obdarował swoją towarzyszkę czułym pocałunkiem. "Fakt" jest pewien, że to nowa wybranka Kuby.

 

Kuba Wesołowski ma na warszawskich salonach opinie podrywacza, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Nie jest to opinia, nie poparta faktami. Kuba w trakcie swojej kilkuletniej kariery w mediach był związany z Joanną Jabłczyńską, Kasią Sowińską i z pewną trzydziestoparoletnią zamożną rozwódką.

 


Przez ostatni rok Kuba spotykał się z Weroniką Książkiewicz. Aktorzy parę tygodni temu rozstali się, ponieważ Kuba poświęcał Weronice za mało czasu. Teraz aktor widywany jest z pewną tajemniczą brunetką.

 

"Fakt" spotkał ich w jednej z warszawskich kawiarni. Na pożegnanie Kuba obdarował swoją towarzyszkę czułym pocałunkiem. "Fakt" jest pewien, że to nowa wybranka Kuby.