Ania Bosak - You Can Dance zrujnowało jej związek?

Gwiazda show "You Can Dance" Ania Bosak jest singielką! Powód? Urocza tancerka w najnowszym numerze "Gali" zdradza, że do rozpadu jej związku z chłopakiem przyczynił się występ w "You Can Dance".

 

Jeszcze kilka miesięcy temu Ania Bosak świata nie widziała poza swoim chłopakiem Adamem. Chciała być jego żoną i matką jego dzieci. Dlaczego to się zmieniło? Pyta "Gala".

Ale za dziesięć lat. Rozstaliśmy się. To nasza wspólna decyzja. "YCD" pochłania bez reszty - nie ma czasu na szkołę, rodziców, chłopaka. Liczy się tylko taniec. Kiedy po takim młynie wróciłam do codzienności, okazało się, że nie jesteśmy sobie już tak bliscy. Nie mieliśmy zbyt wielu tematów do rozmowy. Żyliśmy w innych światach. Przedtem przez rok spotykaliśmy się dzień w dzień. Doszliśmy do wniosku, że związek na odległość nie ma szans. Bo mogą się pojawić jakieś głupoty, romans...

A propos romansów, co Anię łączyło z Roofim?

Takie rzeczy wchodzą w grę. W programie "YCD" ukazał się reportaż o naszych przygotowaniach. Film tak został zmontowany, że można było myśleć, ze jestem z Roofim. Adam mi ufał, ale ja i tak się tłumaczyłam. A nie było z czego! Nie chcę takich sytuacji na przyszłość.

Ach ta telewizja - każdemu zniszczy życie!