Wiśniewski ma coraz większe piersi!?

Michał Wiśniewski ma coraz większy biust. A wszystko przez Anię Wiśniewską, a dokładnie jej ciąże. Na łamach "SE" seksuolog przyznał, że czasem z powodu chemii miłosnej, mężczyźnie mogą zacząć rosnąć piersi!
Wiśniewskiemu rosną piersi?! Nawet do twarzy Michałowi z tymi piersiami! Michał Wiśniewski ma coraz większy biust. To przez Anię Wiśniewską, a dokładniej jej ciąże. Czasem z powodu chemii miłosnej mężczyźnie mogą zacząć rosnąć piersi Już w sobotę przyjdzie na świat czwarte dziecko Michała Wiśniewskiego. "SE" martwi się nie o poród Ani, a o lidera "Ich Troje", któremu zaczęły rosnąć piersi. Gazeta była tak zatroskana losem piosenkarza, że zapytała seksuologa dr Stanisław Dulko, czy to normalne? - Podczas ciąży kobieta wydziela więcej feromonów, czyli seksualnych substancji zapachowych. Docierają one do mózgu mężczyzny i dosłownie bombardują go, wyzwalając nie tylko pożądanie, ale i upodabniając do partnerki. Niektórym mogą więc rosnąć piersi, może wokół nich pojawiać się ciemniejsza otoczka, mężczyźni, którzy wyjątkowo silnie przeżywają ciążę partnerki, mogą nawet odczuwać bóle porodowe - powiedział dr Dulko. Nawet do twarzy Michałowi z tymi piersiami.

 

Już w sobotę przyjdzie na świat czwarte dziecko Michała Wiśniewskiego. "SE" martwi się nie o poród Ani, a o lidera "Ich Troje", któremu zaczęły rosnąć piersi. Gazeta była tak zatroskana losem piosenkarza, że zapytała seksuologa, dr Stanisław Dulko czy to normalne?

Podczas ciąży kobieta wydziela więcej feromonów, czyli seksualnych substancji zapachowych. Docierają one do mózgu mężczyzny i dosłownie bombardują go, wyzwalając nie tylko pożądanie, ale i upodabniając do partnerki. Niektórym mogą więc rosnąć piersi, może wokół nich pojawiać się ciemniejsza otoczka, mężczyźni, którzy wyjątkowo silnie przeżywają ciążę partnerki, mogą nawet odczuwać bóle porodowe .

Nawet do twarzy Michałowi z tymi piersiami.

 

Więcej o:
Komentarze (143)
Wiśniewski ma coraz większe piersi!?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Michał ty naprawdę jesteś super modny

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  i co z tego że ma mój mąż też ma takie jak on a jest najseksowniejszy na świecie

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Phhhh!!! (śmiech). Moim ulubionym piosenkarzem jest Danzel i piosenka- Pump it up !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Phhhh!!! (śmiech). Moim ulubionym piosenkarzem jest Danzel i piosenka- Pump it up !!!

 • Gość: Gość

  0

  on wcale nie ma zadnych piersi tylko ew długie suty..poza tym ma dosc płaską klate..wiec nie wiem po co ten artyukuł o piersiach....

 • Gość: Gość

  0

  zygac mi sie chce jak na tego cymbala patrze:(Daje mu najwyzej rok i przemieni sie w kobiete,patrzac na jego kolor klakow,kolczykow i stylu ubierania.Wspolczuje tym ludziom co go podziwiaja " GDZIE WY MACIE OCZY!CZY NIE WIDZICIE ZE TEN CZLOWIEK NIE REPREZENTUJA SOBA NIC!!TOTALNE ZERO,SPIEWAC NIE POTRAFI"

 • Gość: Gość

  0

  on jest obrzydliwy... bleee, mam nadzieje ze nie uwaza siebie za sexownego...

 • Gość: Gość

  0

  michał z anią są bardzo fajni

 • Gość: Gość

  0

  i kto w takie bzdury uwierzy??????????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX