Wiśniewski ma coraz większe piersi!?

Michał Wiśniewski ma coraz większy biust. A wszystko przez Anię Wiśniewską, a dokładnie jej ciąże. Na łamach "SE" seksuolog przyznał, że czasem z powodu chemii miłosnej, mężczyźnie mogą zacząć rosnąć piersi!
Wiśniewskiemu rosną piersi?! Nawet do twarzy Michałowi z tymi piersiami! Michał Wiśniewski ma coraz większy biust. To przez Anię Wiśniewską, a dokładniej jej ciąże. Czasem z powodu chemii miłosnej mężczyźnie mogą zacząć rosnąć piersi Już w sobotę przyjdzie na świat czwarte dziecko Michała Wiśniewskiego. "SE" martwi się nie o poród Ani, a o lidera "Ich Troje", któremu zaczęły rosnąć piersi. Gazeta była tak zatroskana losem piosenkarza, że zapytała seksuologa dr Stanisław Dulko, czy to normalne? - Podczas ciąży kobieta wydziela więcej feromonów, czyli seksualnych substancji zapachowych. Docierają one do mózgu mężczyzny i dosłownie bombardują go, wyzwalając nie tylko pożądanie, ale i upodabniając do partnerki. Niektórym mogą więc rosnąć piersi, może wokół nich pojawiać się ciemniejsza otoczka, mężczyźni, którzy wyjątkowo silnie przeżywają ciążę partnerki, mogą nawet odczuwać bóle porodowe - powiedział dr Dulko. Nawet do twarzy Michałowi z tymi piersiami.

 

Już w sobotę przyjdzie na świat czwarte dziecko Michała Wiśniewskiego. "SE" martwi się nie o poród Ani, a o lidera "Ich Troje", któremu zaczęły rosnąć piersi. Gazeta była tak zatroskana losem piosenkarza, że zapytała seksuologa, dr Stanisław Dulko czy to normalne?

Podczas ciąży kobieta wydziela więcej feromonów, czyli seksualnych substancji zapachowych. Docierają one do mózgu mężczyzny i dosłownie bombardują go, wyzwalając nie tylko pożądanie, ale i upodabniając do partnerki. Niektórym mogą więc rosnąć piersi, może wokół nich pojawiać się ciemniejsza otoczka, mężczyźni, którzy wyjątkowo silnie przeżywają ciążę partnerki, mogą nawet odczuwać bóle porodowe .

Nawet do twarzy Michałowi z tymi piersiami.

 

Więcej o: