Konarowska i Wojewódzki kręcą ze sobą?

Kuba Wojewódzki jest już grubo po 40, ale nadal cieszy się powodzeniem u młodych i pięknych kobiet. Jak on to robi? Jest to albo magia telewizji albo bogata osobowość Kuby. W każdy razie Wojewódzki obecnie zarzuca swe uwodzicielskie sidła na młodą aktorkę - Hanne Konarowską! Co z Muchą?

 

Hanna Konarowska jest córką aktorki Joanny Szczepkowskiej. Kuba Wojewódzki i Hanna poznali się kilka miesięcy temu na jednym z warszawskich bankietów. Ostatnio para pojawiła się razem na premierze filmu "Lejdis", w którym Hania zagrała mały epizod. Po seansie para porozmawiała chwilę z gośćmi po czym wymknęła się z kina i pojechała samochodem Kuby w siną dal. "SE" poinformował, że młoda aktorka jest zachwycona Kubą.

 

Co na to Ania Mucha? Aktorka i dziennikarz spędzili razem w USA Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra. Po wizycie Kuby, Ania spytana przez jeden z portali o swój związek z dziennikarzem, powiedziała:

Chyba jednak jesteśmy w sobie zakochani. Może zaczniemy wspólnie pisać drugi rozdział?

Kuba woli widocznie pisać nową książkę.

Więcej o:
Komentarze (52)
Konarowska i Wojewódzki kręcą ze sobą?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  biedna Ania

 • Gość: Gość

  0

  szybkiezarobieniepieniedzy.blog.onet.pl/ Każdy może zarobić!!!!!!!!!!!! bez względu na wiek!!! nie wahaj sie tylko sie zapisz!!! szybkiezarobieniepieniedzy.blog.onet.pl/ Każdy może zarobić!!!!!!!!!!!! bez względu na wiek!!! nie wahaj sie tylko sie zapisz!!! szybkiezarobieniepieniedzy.blog.onet.pl/ Każdy może zarobić!!!!!!!!!!!! bez względu na wiek!!! nie wahaj sie tylko sie zapisz!!! szybkiezarobieniepieniedzy.blog.onet.pl/ Każdy może zarobić!!!!!!!!!!!! bez względu na wiek!!! nie wahaj sie tylko sie zapisz!!! szybkiezarobieniepieniedzy.blog.onet.pl/ Każdy może zarobić!!!!!!!!!!!! bez względu na wiek!!! nie wahaj sie tylko sie zapisz!!! szybkiezarobieniepieniedzy.blog.onet.pl/ Każdy może zarobić!!!!!!!!!!!! bez względu na wiek!!! nie wahaj sie tylko sie zapisz!!! szybkiezarobieniepieniedzy.blog.onet.pl/ Każdy może zarobić!!!!!!!!!!!! bez względu na wiek!!! nie wahaj sie tylko sie zapisz!!! szybkiezarobieniepieniedzy.blog.onet.pl/ Każdy może zarobić!!!!!!!!!!!! bez względu na wiek!!! nie wahaj sie tylko sie zapisz!!! szybkiezarobieniepieniedzy.blog.onet.pl/ Każdy może zarobić!!!!!!!!!!!! bez względu na wiek!!! nie wahaj sie tylko sie zapisz!!! szybkiezarobieniepieniedzy.blog.onet.pl/ Każdy może zarobić!!!!!!!!!!!! bez względu na wiek!!! nie wahaj sie tylko sie zapisz!!!

 • Gość: Gość

  0

  tez nazywam sie Kuba:D pozdro w desen!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Kuba według mnie to typ wolnego ptaka, trudno jest go usidlić jednej kobiecie/ więc Ania Mucha chyba powinna dać sobie z nim spokój, niestety jednak serce nie sługa:(

 • Gość: Gość

  0

  WOJEWoDZKI TO DEBIL TYLKO W TYM SWOJM SZOŁ ROBI Z SIEBIE KRETYNA CHYBA PRZYZNACIE MI RACJE:)

 • Gość: Gość

  0

  WOJEWoDZKI TO DEBIL TYLKO W TYM SWOJM SZOŁ ROBI Z SIEBIE KRETYNA CHYBA PRZYZNACIE MI RACJE:)

 • Gość: Gość

  0

  Może to sie uda:):):):):)

 • Gość: Gość

  0

  to ciota

 • Gość: Gość

  0

  spróbujcie czemu nie karzdy musi troszeczke pogrzeszyć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX