Doda i Majdan są nierozłączni!

Ich nie rozdzieli żaden sędzia! Reporter "Faktu" spotkał zakochanych, choć rozwiedzionych Dodę i Majdana na randce w centrum handlowym! Sceneria nie była zbyt romantyczna, ale przecież nie jest ważne miejsce tylko osoba, z którą idzie się na randkę. Doda dała Radkowi niezwykły prezent. Jaki?
Doda i Majdan są nierozłączni! Ich nie rozdzieli żaden sędzia! Ich nie rozdzieli żaden sędzia! Reporter "Faktu" spotkał zakochanych, choć rozwiedzionych Dodę i Majdana na randce w centrum handlowym! Reporter "Faktu" spotkał zakochanych, choć rozwiedzionych Dodę i Majdana na randce w centrum handlowym! Sceneria nie była zbyt romantyczna, ale przecież nie jest ważne miejsce tylko osoba, z którą idzie się na randkę. Doda dała Radkowi niezwykły prezent. Jaki? Czasy się zmieniają i zwyczaje także. Jeszcze parę lat temu mężczyzna zabierał ukochaną na spacer do parku. Teraz zakochani spacerują po centrum handlowym. Reporter "Faktu" zrobił zdjęcie Dodzie, gdy zajadała się frytkami siedząc na kolanach swojego byłego męża. Zdaniem "Faktu" Doda dała Radkowi jedną ze swoich najbardziej intymnych rzeczy. Jaką? "Zżutą" gumę! Z pewnością był to wyraz jej miłości i zaufania. W końcu nie każdy ma to "szczęście", żeby dostać gumę od Dody! 

 

Czasy się zmieniają i zwyczaje także. Jeszcze parę lat temu mężczyzna zabierał ukochaną na spacer do parku. Teraz zakochani spacerują po centrum handlowym. Reporter "Faktu" zrobił zdjęcie Dodzie, gdy zajadała się frytkami siedząc na kolanach swojego byłego męża.


Zdaniem "Faktu" Doda dała Radkowi jedną ze swoich najbardziej intymnych rzeczy. Jaką? "Zżutą" gumę! Z pewnością był to wyraz jej miłości i zaufania. W końcu nie każdy ma to "szczęście", żeby dostać gumę od Dody!

 

Więcej o: