Wydra i Saleta w "Gwiazdy w cyrku"!

Znamy 3 śmiałków, którzy wystąpią w show Polsatu "Gwiazdy w cyrku", to: Szymon Wydra (znany z "Idola", na zdjęciu), Grażyna Wolszczak i Marek Siudym - czytamy w "Dzienniku". Ich akrobacje oceniać będzie m.in. Przemek Saleta. Poznaj więcej pikantnych szczegółów.

 

Ruszyły prace nad nowym programem Polsatu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Show poprowadzą najsłynniejszy konferansjer w tym kraju - Zygmunt "Vizir" Chajzer

 

 

i znana z bycia narzeczoną Marcina Mroczka - Agnieszka Popielewicz.

 

 

W jury zasiądą m.in. Ewa Zalewska z Cyrku Zalewski, Przemysław Saleta (na zdjęciu z córką Nicole) i iluzjonista Maciej Pol - donosi "Dziennik".

 

 

Musimy przyznać, że nas bardziej w tym całym dość szalonym pomyśle zaintrygowało, kto wystąpi w tym cyrku? Jak na razie mówi się o 3 nazwiskach: Grażynie Wolszczak (znana głównie z ekranizacji książek Katarzyny Grocholi), Marku Siudymie (Plotek pamięta go z "Kabaretu Olgi Lipińskiej", ale to było "ze 100 lat temu") i Szymonie Wydrze (najpierw "Idol", teraz "Gwiazdy w cyrku" co będzie dalej?).

 

Program jest kopią australijskiego formatu, spośród gwiazd, które się udzielały na linie Plotekl wprawdzie żadnej nie rozpoznał, nie było tam np. Kylie Minogue ani chociaż Jasona Donovana. Ale Plotek zauważył śmieszną analogię, w Australii także wystąpiła gwiazda tamtejszej edycji "Idola", jak u nas Szymon Wydra. Program cieszył się sporą popularnością:

 

 

 

 

Czy program się spodoba? Cóż życzymy powodzenia, ale trochę wątpimy, bo powoli robi się śmieszno-strasznie. Widzowie mają już gwiazdy tańczące , śpiewające, jeżdżące na łyżwach, gwiazdy w "Big Brother" , teraz w cyrku, co dalej? Gwiazdy gaszące pożary, gwiazdy na misji w Afganistanie ? A co Wy o tym myślicie?

 

 

Więcej o:
Komentarze (105)
Wydra i Saleta w "Gwiazdy w cyrku"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  beznadziejny program - gwiazdy przynajmniej zarabiają a mu misimy to oglądać?

 • Gość: Gość

  0

  niech jeszcze zrobią ,,Gwiazdy w łóżku ,, , żygać mi sie chę już tymi wszytstkimi programami JOŚ, GTNL, TZG itd...

 • Gość: Gość

  0

  Big Brother 5, VIP
  Gwiazdy czańczą na lodzie
  Jak oni śpiewają?
  Taniec z gwiazdami
  Gwiazdy w cyrku

 • Gość: Gość

  0

  Kazdy mysli o polskich gwiazdach i o kasie! A czy ktos pomyslal, ze w ten sposob promuje sie cyrk czyli upodlenie zwierzat, forsowne treningi, drastyczne metody tresury i zabranie wolnosci zwierzatom? Zamiast negowac - Polska oczywiscie promuje tego typu kampanie. Litosci...!

 • Gość: Gość

  0

  zapowiada się fajnie..... chyba

 • Gość: Gość

  0

  MASZ RACJE AGA!!!!!!!!!!!!!!!! CYRK NA POLU!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  MASZ RACJE AGA!!!!!!!!!!!!!!!! CYRK NA POLU!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  JUŻ NE MAJĄ CO WYMYŚLIĆ... ZA ROK BĘDZIE NAJPIĘKNIEJSZE DUPY PRZED KAMERAMI

 • Gość: Gość

  0

  gLosować na DODĘ????????!!!!!!!! FEEL GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX