Weronika Marczuk-Pazura: wciąż kocham Czarka!

I jak tu nie wierzyć psychologom, którzy przekonują, że to kobiety bardziej niż mężczyźni cierpią po rozwodzie. Podczas gdy Weronika spędza samotnie wieczory, na rozmyślaniach o tym co było, Czarek bawi się już ze swoją nową, młodziutką dziewczyną!

 

Weronika i Czarek Pazurowie byli małżeństwem 12 lat. Uchodzili za idealną parę, która nigdy się nie kłóciła i zawsze wyglądała na szczęśliwą i spełnioną.

Wtedy nie mogliśmy wytrzymać bez siebie nawet paru godzin. Wciąż wisieliśmy na telefonach - przyznała w rozmowie z rozmowie z ?Gala" Weronika.

Weronika nadal utrzymuje z Czarkiem kontakt, ponieważ łączą ich wspólne interesy. Jurorka "You Can Dance" jest producentką serialu "Faceci do wzięcia", w którym Pazura wciela się w rolę jednego z głównych bohaterów.

Kocham go jako człowieka, nie mężczyznę swojego życia (...)To chyba normalne, że się spotykam z Czarkiem. Przecież pracujemy ze sobą.

Weronika przyznała również, że nadal przyjaźni się z 18-letnią córką Czarka, Nastką, którą traktuje jak własne dziecko.

 

Czarek już się pocieszył po rozwodzie, jego nowa dziewczyna to 20 letnia Ewa Zając.

Więcej o:
Komentarze (53)
Weronika Marczuk-Pazura: wciąż kocham Czarka!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  jeszcze będzie tak ze ta młoda panienka zatęskni za wyluzowanym życiem i rzuci Pazure tak niestety jest zazwyczaj bo dziewczyna się jeszcze nie wyszalała w życiu a związek z mężczyzna dużo starszym od siebie to zobowiązanie którego ona myślę ze nie przetrwa

 • Gość: Gość

  0

  Weronika to piękna i wartościowa kobieta, Czarek nawet nie wie co stracił.Tamta nie dorównuje Weronice w niczym takie dziewczyny jak ona maja siano w głowie i szukają facetów z kasa to się dla nich tylko liczy nie patrzą na nic nawet na to ze popsuja piękna miłość

 • Gość: Gość

  0

  Nie Ewa tylko Edyta ;p

 • Gość: Gość

  0

  Oj Czarek idzie dalej, bo wie, ze odwrotu juz nie ma. I boi sie przyznac sam przed soba, ze przegarl.

 • Gość: Gość

  0

  Oj, daleko daleko zajacownie po zawodowce do pieknej i uroczej, a do tego bardzo inteligentnej Weroniki.

 • Gość: Gość

  0

  Weroniko jestes wspaniała osobą,piekna i wykształconą a carek cóż, ..jeszcze będzie załował i wróci do ciebie na kolanach -A ty jesteś debilem do potęgi!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Weroniko jestes wspaniała osobą,piekna i wykształconą a carek cóż, ..jeszcze będzie załował i wróci do ciebie na kolanach.

 • Gość: Gość

  0

  OGROMNIE WSPÓŁCZUJĘ WERONICE. POZDRAWIAM. GŁOWA DO GÓRY I MNÓSTWA SŁONECZKA W SERCU :)))))))))))))))

 • Gość: Gość

  0

  Weronika to wartościowa kobieta,natomiast Cezary to pusty człowiek mało wartościowy.Jeszcze na kolanach wróci do Weroniki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX