Cichopek popularna, a mało zarabia!

Przedstawiciele agencji zajmujących się organizacją imprez promocyjnych nie chcą zatrudniać Kasi Cichopek. Kasia mimo, że wygrała ranking na najpopularniejszą prezenterkę, zarabia niewiele w porównaniu z innymi showmenami prowadzącymi bankiety jak Szymon Majewski!

 

Nie chcą jej reżyserzy, nie chcą przedstawiciele agencji reklamowych. Niestety popularność Kasi Cichopek nie przekłada się na ilość ofert jakie aktorka dostaje.

Zainteresowanie Katarzyną Cichopek jest znikome. Nikt nie pytał o nią od trzech miesięcy. Organizatorzy imprez chcą sprawdzonych showmanów, takich jak Szymon Majewski. Są za to skłonni zapłacić więcej i dostosować się do terminów wyznaczonych przez gwiazdę - powiedział " Twojemu Imperium" pracownik jednej z warszawskich agencji.

Wynagrodzenie jakie Kasia otrzymuje za poprowadzenie imprezy wynosi 13 tysięcy złotych. Dla porównania Wojciech Mann dostaje 25 tysięcy, a Szymon Majewski 30 tysięcy złotych!

Nasi klienci zamiast przepłacać za twarz stawiają na prfesjonalizm - powiedział gazecie Łukasz Czarnecki z agencji "Art 4Rent".

To nawet i dobrze. My wolelibyśmy posłuchać dobrych żartów i anegdot, niż oglądać wiecznie przyklejony uśmiech Kasi.

Więcej o: