Książkiewicz i Wesołowski nie są już parą!

Jedna z najładniejszych par show-biznesu właśnie się rozstała. Weronika Książkiewicz i Kuba Wesołowski nie są już parą. Jednak Weronika nie płacze po rozstaniu z Kubą Wesołowskim! Znalazła już sobie kolejnego adoratora (na zdjęciu). Czy to coś poważnego?
Nie są już parą! Jedna z najładniejszych par show-biznesu właśnie się rozstała. Weronika Książkiewicz i Kuba Wesołowski nie są już parą. Jednak Weronika nie płacze po rozstaniu z Kubą Wesołowskim! Weronika Książkiewicz i Kuba Wesołowski nie są już parą. Jednak Weronika nie płacze po rozstaniu z Kubą Wesołowskim! Znalazła już sobie kolejnego adoratora. Czy to coś poważnego? Jeden ze znajomych Kuby Wesołowskiego i Weroniki Książkiewicz powiedział "Super Expressowi", że Wesołowski bardzo zawiódł Książkiewicz. Aktorka udaje silną kobietę, ale w głębi serca wciąż przeżywa przykrość jaką sprawił jej Kuba.   Całe szczęście na horyzoncie pojawił się nowy amant o imieniu Hubert, który podobnie jak Kuba - jest aktorem. Weronika jednak traktuje go jako... przyjaciółkę. - To moja najlepsza przyjaciółka! Poznaliśmy się na planie serialu "Prawo miasta". Był największym szefem departamentu pudru! A co o znajomości z Weroniką mówi sam Hubert? - Może są dziewczyny ładniejsze od Weroniki, ale ja ich nie znam! Niezły "bajerant" z tego Huberta.

 

Jeden ze znajomych Kuby Wesołowskiego i Weroniki Książkiewicz powiedział "Super Expressowi", że Wesołowski bardzo zawiódł Książkiewicz. Aktorka udaje silną kobietę, ale w głębi serca wciąż przeżywa przykrość jaką sprawił jej Kuba.

 

 

Całe szczęście na horyzoncie pojawił się nowy amant o imieniu Hubert, który podobnie jak Kuba - jest aktorem. Weronika jednak traktuje go jako... przyjaciółkę.

To moja najlepsza przyjaciółka! Poznaliśmy się na planie serialu "Prawo miasta". Był największym szefem departamentu pudru!

A co o znajomości z Weroniką mówi sam Hubert?

Może są dziewczyny ładniejsze od Weroniki, ale ja ich nie znam!

Niezły "bajerant" z tego Huberta.

Więcej o:
Komentarze (133)
Książkiewicz i Wesołowski nie są już parą!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ten hubert uśmiech ma przerażający...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ten Hynert uśmiech ma przerażający....

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  a wogole byli?? ...lol O_o

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ten hubert to ciota torowska

 • Gość: Gość

  0

  a mnie to wali

 • Gość: Gość

  0

  i dobrze nie pasowali do siebie Kuba to jedynie do mnie by pasował he;p

 • Gość: Gość

  0

  No nie :/ Nie bede komentował tego huberta wiara ocenia wizualnie kogos dajcie spokoj moze jest spoko!! ;) A weronika no tak ładna dziewczyna ale tam jest napisane , ze ona traktuje go jak przyjaciela ! pozdrawiam !

 • Gość: Gość

  0

  on wyglada jak ciota

 • Gość: Gość

  0

  hehe ja nawet nie wiedziałam ze byli razem :P ale nie pasują do siebie :P:P:P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX