Poniedziałek będzie romansował z Guzik

Oczywiście tylko na planie serialu "Hela w opałach". Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej serii tego niezwykle lubianego przez Polaków serialu. Co tym razem wydarzy się w życiu tytułowej Heli?
Romans Guzik i Poniedziałka Co tym razem wydarzy się w życiu tytułowej Heli? Hela znowu w opałach. Oczywiście tylko na planie serialu "Hela w opałach". Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej serii tego niezwykle lubianego przez Polaków serialu. Nowe odcinki serialu komediowego TVN-u zobaczymy dopiero we wrześniu, ale już teraz "SE" poinformował, że nowym adoratorem Heli będzie Jacek Poniedziałek. Przygody Heli zaczną się od dużego zamieszania. Jej były mąż Roman nieoczekiwanie dostanie pracę w Irlandii i będzie szykował się do wyjazdu. - W tej serii z pewnością nie zabraknie miłosnych momentów. W życiu Heli pojawi się przystojny Eryk jako nowy szef elektrociepłowni i nie tylko! - powiedziała "SE" producentka serialu. Anna Guzik to ma szczęście. Taka Joanna Liszowska nawet jeszcze nie zagrała w ani jednym odcinku serialu "Tylko miłość", a już gazety piszą o tym, że będzie miała romans z Bartkiem Świderskim. Ani nikt łączyć z Jackiem nie będzie, bo w końcu aktor przyznał się, że jest gejem.

 

Nowe odcinki serialu komediowego TVN-u zobaczymy dopiero we wrześniu, ale już teraz "SE" poinformował, że nowym adoratorem Heli będzie Jacek Poniedziałek.

Przygody Heli zaczną się od dużego zamieszania. Jej były mąż Roman nieoczekiwanie dostanie pracę w Irlandii i będzie szykował się do wyjazdu. W tej serii z pewnością nie zabraknie miłosnych momentów. W życiu Heli pojawi się przystojny Eryk jako nowy szef w elektrociepłowni i nie tylko! - powiedziała "SE" producentka serialu.

 

 

Anna Guzik to ma szczęście. Taka Joanna Liszowska nawet jeszcze nie zagrała w ani jednym odcinka serialu "Tylko miłość", a już gazety piszą o tym, że będzie miała romans z Bartkiem Świderskim. Ani nikt łączyć z Jackiem nie będzie, bo w końcu aktor przyznał się, że jest gejem.

Więcej o:
Komentarze (83)
Poniedziałek będzie romansował z Guzik
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  boże i co z tego ze poniedziałek jest gejem?? jest człowiekiem!! aktorem i nawet dobrym... to forum nie powstało po to aby oceniać ludzi!! homofoby leczcie sie!!

 • Gość: Gość

  0

  ale on był gejem ??

 • Gość: Gość

  0

  fajnie.......................................

 • Gość: Gość

  0

  kurde no i co z tego że jestes pierwsza..... tyska idiotka;/

 • Gość: Gość

  0

  Nie lubie jej

 • Gość: Gość

  0

  Aniu jestes kochana jednym słowem :):):) bardzo cie lubie

 • Gość: Gość

  0

  DzIkAkI z WaS !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX