Foremniak straciła pracę przez Maseraka

Mówi się, że miłość dodaje skrzydeł i służy ludziom. Nie jest tak z pewnością w przypadku Małgorzaty Foremniak. Aktorka straciła rolę w serialu "Na dobre i na złe" właśnie z powodu miłości! Gosia, od kiedy związała się z Maserakiem, jest niestabilna emocjonalnie!

 

Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie", producenci mieli już dojść nieprofesjonalnego podejścia do pracy aktorki, która od kiedy jest dziewczyną Rafała Maseraka zachowuje się, jakby stąpała po kruchym lodzie. Przypominamy, że Gosia jakiś czas temu nie chciała wejść na plan serialu, ponieważ Rafał nie odbierał od niej telefonu! Bohaterka, którą grała dotychczas Foremniak, nie zostanie uśmiercona, tylko wyjedzie za ocean.


Producenci chcą dać aktorce możliwość powrotu. Jesteśmy pewni, że wróci. W końcu ma na utrzymaniu trójkę dzieci i pewnego dużego już chłopczyka - Rafała Maseraka.

Więcej o:
Komentarze (130)
Foremniak straciła pracę przez Maseraka
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  każdy sie zmiania ale tak jak ty to jeszcze ni e widzaialam byłaś cmoja fajka

 • Gość: Gość

  0

  Małgosiu...bądż sobą....kochaj tak jak tego chcesz bo życie jest tylko jedno...życz e Ci Miłości.

 • Gość: Gość

  0

  ona jest do bani niech sie chrzani maserak to maserak tamto cziken faken ugryż sie

 • Gość: Gość

  0

  nierozumiem skąd w was tyle nienawiści wygląda na to że chcielibyście ją zamordować tylko dlatego że związała się zmłodszym partnerem, dlaczego uważacie że tych dwoje nie powinno być razem ,czy ta różnica wieku jest aż takim przestępstwem ludzie robią gorsze rzeczy każdy ma prawo być szczęśliwym a co do męża to być może jest sam sobie winny nic nie dzieje się bez przyczyny to obrzydliwe wyrażać się tak pogardliwie o kobiecie tylko dlatego że się zakochała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Ona jest od niego psychicznie uzależniona. To się może dla niej zle skończyć. Żeby z powodu jakiegoś fircyka tracić pracę i pozycję zawodową, to jakieś dziecinne zachowanie.

 • Gość: Gość

  0

  a niech jedzie i nie wraca.ta baba tak mnie wnerwia że szok
  poza tym jest jak chodząca śmierć, aż sie serialu przez nią nie chce oglądać

 • Gość: Gość

  0

  przesadza...

 • Gość: Gość

  0

  łojezuuuuuuu dajcie jej spokój... nie każdy musi być zajebisty :D nie cierpię jej :D

 • Gość: Gość

  0

  małgosia śliczna jest - maserak, nie znam się na facetach. jeśli są ze sobą pewnie nie jest to dzieło przypadku. ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX