Cichopek i Hakiel lecą w kulki

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel tworzą idealną parę. Razem pracują, razem tańczą i razem chodzą na... kręgle. Do tego w ogóle na siebie nie krzyczą, bo Hakiel nie wyobraża sobie, że mógłby wydzierać się na osobę, z którą mieszka pod jednym dachem. To naprawdę miłość czy tylko gra (niekoniecznie w kręgle)?

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w końcu znaleźli w swoim napiętym grafiku wolny wieczór i wybrali się ze znajomymi na kręgle. Kasia i Marcin przez dwie godziny rywalizowali na torze ze swoimi przyjaciółmi.

 

Ostatnio w rozmowie z "ViVĄ" Marcin spytany o to czy miłość trzeba programować odpowiedział:

W naszym przypadku miłość jest spontaniczna. Nie wyliczamy, że rano spędzimy godzinę i zobaczymy się dopiero wieczorem. Każdą chwilę w ciągu dnia staramy się spędzać razem (...) Jesteśmy ponad kalendarzem. Nasze uczucie pomaga nam przezwyciężyć wiele problemów. To, że możemy razem zasnąć, daje nam parasol ochronny przed codziennością.

Och jakie to słodkie... aż mdłe.

Więcej o:
Komentarze (56)
Cichopek i Hakiel lecą w kulki
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Ilość wazeliny, jaka wypływa z mojego monitora na biurko powodu ich zdjęxia jest po prostu zatrważająca... xD Nie cierpię ich..

 • Gość: Gość

  0

  NICH lecą W kulki PODOBNO raz SIE żyje!!!

 • Gość: Gość

  0

  obojniacy kasia cichopek i marcin hakiel hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  Jesteście super parą,podoba mi się jak Kasia gra w serjalu M-jak-miłość-Kingę bardzo bym chciała kiedyś was zobaczeCćrazem.Bardzo mi się podoba jak tańczycie,głosował na was jak byliście w tańcu z gwiazdami :) BARDZO WAS LUBIE :*

 • Gość: Gość

  0

  Jesteście super parą,podoba mi się jak Kasia gra w serjalu M-jak-miłość-Kingę bardzo bym chciała kiedyś was zobaczeC razem.Bardzo mi się podoba jak tańczycie,głosował na was jak byliscie w tańcu z gwiazdami :) BARDZO WAS LUBIE :*

 • Gość: Gość

  0

  nie podoba mi się ten facecik. jest sztuczny

 • Gość: Gość

  0

  łłłłłłłeeeeeeeeeeee

 • Gość: Gość

  0

  kasia niezła z was para tak trzymaj buziaczki pa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX