Foremniak chce mieć męża i kochanka!

Jeszcze parę dni temu w mediach huczało o rozwodzie Małgorzaty Foremniak i Waldemara Dzikiego. Nic z tego! Małgorzata właśnie ogłosiła na łamach "Super Ekspressu", że się nie rozwiedzie! Czyli chce mieć męża i kochanka - ta kobieta to dopiero wie jak się ustawić - mrugamy okiem!
Foremniak chce męża i kochanka Rozwód to tylko plotki! Maserak będzie dla Foremniak chłopakiem do towarzystwa, a nie partnerem na dobre i na złe - aktorka powiedziała "SE", że wcale się nie rozwodzi! Jeszcze parę dni temu w mediach huczało o rozwodzie Małgorzaty Foremniak i Waldemara Dzikiego. Nic z tego! Małgorzata właśnie ogłosiła na łamach "Super Ekspressu", że się nie rozwiedzie! Czyli chce mieć męża i kochanka - ta kobieta to dopiero wie, jak się ustawić - mrugamy okiem! Jak twierdzą znajomi Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka, uczucie jakie ich łączy jest bardzo poważne. Mówiło się nawet, że Maserak namawia aktorkę, żeby w końcu zdecydowała się na rozwód. Były to jednak tylko plotki. - Nie rozwodzę się, to nieprawda! To absolutnie nowa, sensacyjna wiadomość również dla mnie - powiedziała "SE" aktorka. Czyli Maserak nadal będzie dla Małgorzaty tylko chłopakiem do towarzystwa, a nie partnerem na dobre i na złe. Czemu Foremniak nie chce się rozwieść? Nasza teoria jest taka: Małgorzata chyba zdaje sobie sprawę z tego, że Maserak nie jest dobrym kandydatem na męża i prędzej czy później ją zostawi. Przykre, ale być może realne.

 

Jak twierdzą znajomi Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka, uczucie jakie ich łączy jest bardzo poważne. Mówiło się nawet, że Maserak namawia aktorkężeby w końcu zdecydowała się na rozwód. Były to jednak tylko plotki.

Nie rozwodzę się, to nieprawda! To absolutnie nowa, sensacyjna wiadomość, również dla mnie - powiedziała "SE" aktorka.

 

Czyli Maserak nadal będzie dla Małgorzatytylko chłopakiem do towarzystwa, a nie partnerem na dobre i na złe. Czemu Foremniak nie chce się rozwieść? Nasza teoria jest taka:Małgorzata chyba zdaje sobie sprawę z tego, że Maserak nie jest dobrym kandydatem na męża i prędzej czy później ją zostawi. Przykre, ale być może realne.