Foremniak chce mieć męża i kochanka!

Jeszcze parę dni temu w mediach huczało o rozwodzie Małgorzaty Foremniak i Waldemara Dzikiego. Nic z tego! Małgorzata właśnie ogłosiła na łamach "Super Ekspressu", że się nie rozwiedzie! Czyli chce mieć męża i kochanka - ta kobieta to dopiero wie jak się ustawić - mrugamy okiem!
Foremniak chce męża i kochanka Rozwód to tylko plotki! Maserak będzie dla Foremniak chłopakiem do towarzystwa, a nie partnerem na dobre i na złe - aktorka powiedziała "SE", że wcale się nie rozwodzi! Jeszcze parę dni temu w mediach huczało o rozwodzie Małgorzaty Foremniak i Waldemara Dzikiego. Nic z tego! Małgorzata właśnie ogłosiła na łamach "Super Ekspressu", że się nie rozwiedzie! Czyli chce mieć męża i kochanka - ta kobieta to dopiero wie, jak się ustawić - mrugamy okiem! Jak twierdzą znajomi Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka, uczucie jakie ich łączy jest bardzo poważne. Mówiło się nawet, że Maserak namawia aktorkę, żeby w końcu zdecydowała się na rozwód. Były to jednak tylko plotki. - Nie rozwodzę się, to nieprawda! To absolutnie nowa, sensacyjna wiadomość również dla mnie - powiedziała "SE" aktorka. Czyli Maserak nadal będzie dla Małgorzaty tylko chłopakiem do towarzystwa, a nie partnerem na dobre i na złe. Czemu Foremniak nie chce się rozwieść? Nasza teoria jest taka: Małgorzata chyba zdaje sobie sprawę z tego, że Maserak nie jest dobrym kandydatem na męża i prędzej czy później ją zostawi. Przykre, ale być może realne.

 

Jak twierdzą znajomi Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka, uczucie jakie ich łączy jest bardzo poważne. Mówiło się nawet, że Maserak namawia aktorkężeby w końcu zdecydowała się na rozwód. Były to jednak tylko plotki.

Nie rozwodzę się, to nieprawda! To absolutnie nowa, sensacyjna wiadomość, również dla mnie - powiedziała "SE" aktorka.

 

Czyli Maserak nadal będzie dla Małgorzatytylko chłopakiem do towarzystwa, a nie partnerem na dobre i na złe. Czemu Foremniak nie chce się rozwieść? Nasza teoria jest taka:Małgorzata chyba zdaje sobie sprawę z tego, że Maserak nie jest dobrym kandydatem na męża i prędzej czy później ją zostawi. Przykre, ale być może realne.

Więcej o:
Komentarze (46)
Foremniak chce mieć męża i kochanka!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  po raz kolejny stwierdzam ze wszystkie baby to ku..

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  SZKODA ZE TAKA AKTORKA JAK FOREMNIAK PSUJE SOBIE REPUTACJE JAKIMS ROMANSIKIEM Z TAKIM SZCZENIAKIEM JAK MASERAK .A TAK JA LUBILAM KIEDYS OCZYWISCIE

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  jesteście po..i wszyscy, idźcie do domu

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Każda w tym wieku kobieta przechodzi swoje wzloty i upadki, jak również ostatnie prawdziwe miłości. A co nie wolno,wolno!

 • Gość: Gość

  0

  Z toba to nie ma krzywdy zmien malolata na kogos w twojm... Wieku!!!!!!!!! Ps. Sikora pasoje ci.- Odwruceni itp.

 • Gość: Gość

  0

  wyglądasz bardzo ładnie trzymaj sie tak dalej.!!!!!!!!!!!!!!!pozdro :)

 • Gość: Gość

  0

  to oczywiste pasuje wiekiem do córki anie do mamuski za nascie lat będzie dla niego jak babcia

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  jest jaka jest - śliczna? ej. prześliczna? i tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX