Herbuś leci z Jakimowiczem do USA!

Byli razem we Florencji, byli razem w Zakopanem. Teraz wybierają się do Stanów Zjednoczonych. Czy kolejny wyjazd połączy Edytę Herbuś z Jarkiem Jakimowiczem na dobre?
Herbuś leci z Jakimowiczem! Byli razem we Florencji, byli razem w Zakopanem. Teraz wybierają się do Stanów Zjednoczonych. Czy kolejny wyjazd połączy Edytę Herbuś z Jarkiem Jakimowiczem na dobre? Edyta i Jarek poznali się w ubiegłym roku w trakcie wyjazdu gwiazd do Włoch. W słonecznej Florencji bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili i po powrocie do Polski kontynuowali tę znajomość. Para wypoczywała razem w Zakopanem a teraz leci na bal charytatywny do USA. Edyta i Jarek w rozmowie z "Super Ekspressem" przyznali, że mają już wizy i wybierają się do Stanów w celach zawodowych. Znajoma pary przekonuje, że służbowe sprawy to tylko pretekst. Czy Edyta i Jarek będą parą? Zdecydowanie przeciwny temu związkowi jest "SE"! Gazeta uważa, że aktor, który ma opinie podrywacza oraz dzieci z różnymi partnerkami nie jest odpowiednim kandydatem na chłopaka Edyty. Chyba zapomnieli, że ona lubi niegrzecznych chłopców!

 

Edyta i Jarek poznali się w ubiegłym roku w trakcie wyjazdu gwiazd do Włoch. W słonecznej Florencji bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili i po powrocie do Polski kontynuowali tę znajomość. Para wypoczywała razem w Zakopanem a teraz leci na bal charytatywny do USA.

 

Edyta i Jarek w rozmowie z "Super Ekspressem" przyznali, że mają już wizy i wybierają się do Stanów w celach zawodowych. Znajoma pary przekonuje, że służbowe sprawy to tylko pretekst.

 


Czy Edyta i Jarek będą parą? Zdecydowanie przeciwny temu związkowi jest "SE"! Gazeta uważa, że aktor który ma opinie podrywacza oraz dzieci z różnymi partnerkami (na zdjęciu z synem z małżeństwa z malarką Joanną Sarapaty, masz jeszcze jednego syna) nie jest odpowiednim kandydatem na chłopaka Edyty. Chyba zapomnieli, że ona lubi niegrzecznych chłopców!

Więcej o:
Komentarze (38)
Herbuś leci z Jakimowiczem do USA!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  fajna fotka

 • Gość: Gość

  0

  Zazdroszę w takim razie Edycie :))) Mam nadzieje ,że zobaczymy Jarka w następnej Edycji Tańca z Gwiazdami :)
  Uwielbiam Go ;>

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  do tej osoby o podpisie www.java4siemens.yoyo.pl ;p masz zupelna racje

 • Gość: Gość

  0

  eetam co mnie to obchodzi to jej sprawa.

 • Gość: Gość

  0

  Bedzie jego trzecie dziecko?

 • Gość: Gość

  0

  NIECH SOBIE ROBIA CO CHCA , JAK IM PASUJE BYC RAZEM TO NIC WAM DO TEGO , NIECH KAZDY PILNUJE SWOJEGO NOSA I NIECH POMYSLI CZY TAK WSZYSTKO DOBRZE PRZEMYSLA ZANIM COKOLWIEK ZROBIA

 • Gość: Gość

  0

  Ale ta Herbusiowa jest popiepszona a i ty szczera do bólu masz racie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX