Herbuś leci z Jakimowiczem do USA!

Byli razem we Florencji, byli razem w Zakopanem. Teraz wybierają się do Stanów Zjednoczonych. Czy kolejny wyjazd połączy Edytę Herbuś z Jarkiem Jakimowiczem na dobre?
Herbuś leci z Jakimowiczem! Byli razem we Florencji, byli razem w Zakopanem. Teraz wybierają się do Stanów Zjednoczonych. Czy kolejny wyjazd połączy Edytę Herbuś z Jarkiem Jakimowiczem na dobre? Edyta i Jarek poznali się w ubiegłym roku w trakcie wyjazdu gwiazd do Włoch. W słonecznej Florencji bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili i po powrocie do Polski kontynuowali tę znajomość. Para wypoczywała razem w Zakopanem a teraz leci na bal charytatywny do USA. Edyta i Jarek w rozmowie z "Super Ekspressem" przyznali, że mają już wizy i wybierają się do Stanów w celach zawodowych. Znajoma pary przekonuje, że służbowe sprawy to tylko pretekst. Czy Edyta i Jarek będą parą? Zdecydowanie przeciwny temu związkowi jest "SE"! Gazeta uważa, że aktor, który ma opinie podrywacza oraz dzieci z różnymi partnerkami nie jest odpowiednim kandydatem na chłopaka Edyty. Chyba zapomnieli, że ona lubi niegrzecznych chłopców!

 

Edyta i Jarek poznali się w ubiegłym roku w trakcie wyjazdu gwiazd do Włoch. W słonecznej Florencji bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili i po powrocie do Polski kontynuowali tę znajomość. Para wypoczywała razem w Zakopanem a teraz leci na bal charytatywny do USA.

 

Edyta i Jarek w rozmowie z "Super Ekspressem" przyznali, że mają już wizy i wybierają się do Stanów w celach zawodowych. Znajoma pary przekonuje, że służbowe sprawy to tylko pretekst.

 


Czy Edyta i Jarek będą parą? Zdecydowanie przeciwny temu związkowi jest "SE"! Gazeta uważa, że aktor który ma opinie podrywacza oraz dzieci z różnymi partnerkami (na zdjęciu z synem z małżeństwa z malarką Joanną Sarapaty, masz jeszcze jednego syna) nie jest odpowiednim kandydatem na chłopaka Edyty. Chyba zapomnieli, że ona lubi niegrzecznych chłopców!