Markowska wyszła ze szpitala

To jest super być mamą - powiedziała "Faktowi" Partycja tuż po tym jak ze swoim synkiem opuściła wczoraj szpital. Piosenkarka i jej partner aktor Jacek Kopczyński byli bardzo dumni, gdy prezentowali dziennikarzom swojego synka!
Markowska spełniona Partycja Markowska: "To jest super być mamą". Partycja Markowska i jej synek opuścili wczoraj szpital. Piosenkarka i jej partner Jacek Kopczyński byli bardzo dumni, gdy prezentowali dziennikarzom syna! Filip (wcześniej media podawały, że Adrianek) otrzymał 10 punktów w skali Apgar. Chłopczyk mierzy 54 centymetry i waży 3370 gramów. Aktor Jacek Kopczyński, ojciec dziecka, codziennie przyjeżdżał do warszawskiego szpitala. Wczoraj lekarz pozwolił mu w końcu zabrać ukochaną Patrycje Markowską i Filipa do domu. Piosenkarka powiedziała dziennikarzom zgromadzonym pod szpitalem, że teraz jest kobietą spełnioną. Z bukietem róż od ukochanego i szerokim uśmiechem na twarzy wyglądała naprawę kwitnąco. Gratulujemy!

 

Filip (wcześniej media podawały, że Adrianek) otrzymał 10 punktów w skali Apgar. Chłopczyk mierzy 54 centymetry i ważył 3370 gramów.Ojciec dziecka codziennie przyjeżdżał do warszawskiego szpitala. Wczoraj lekarz pozwolił mu w końcu zabrać ukochaną Patrycje Markowską i Filipa do domu.

 

 

Piosenkarka powiedziała dziennikarzom zgromadzonym pod szpitalem, że teraz jest kobietą spełnioną.Patrycja z bukietem róż od ukochanego i szerokim uśmiechem na twarzy wyglądała naprawę kwitnąco. Gratulujemy!

Więcej o:
Komentarze (70)
Markowska wyszła ze szpitala
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  oni są super i i ch syńcio tez pozdro dla patrycji uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  GRATULACJE PATRYCJO DUUUUUUUUUUUUżO SZCZęśCIA

 • Gość: Gość

  0

  Ogromne gratulacje malutki jest poprostu śliczny!! Niech rośnie zdrowo

 • Gość: Gość

  0

  Sliczny ten maluszek!!! ;)

 • Gość: Gość

  0

  moje gratulacje. ma pewno będziecie wspaniałymi rodzicami!

 • Gość: Gość

  0

  jaki slodziutki bobasek:)hehe gratuluje

 • Gość: Gość

  0

  tylko pozazdrościć gratulacje nie wszyscy moga dostac tego co ona ma teraz

 • Gość: Gość

  0

  G-R-A-T-U-L-A-C-J-E!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX