Maserak jest na utrzymaniu Foremniak!

Rafał Maserak zapomina o spotkaniach z Małgorzatą Foremniak i sprawia wrażenie osoby, której nie zależy na związku z aktorką. Mimo tego Foremniak nadal z nim jest i do tego jeszcze... go utrzymuje!

 

Znajoma aktorki opowiedziała tygodnikowi "Świat i ludzie" o tym jak Rafał Maserak traktuje związek z Małgorzatą Foremniak.

Małgosia jest naprawdę szczęśliwa z Rafałem, chociaż często nie potrafi zrozumieć jego postępowania. Bo on co innego jej mówi, a co innego robi. Umawia się z nią i zapomina o tym, a potem nie odbiera komórki. Odnoszę wrażenie, że kocha go miłością, która wszystko wybacza.

 

 

Foremniak podobno nawinie wierzy, że Maserak z czasem dojrzeje i dlatego macha ręką na jego kolejne wybryki. Ostatnio para świętowała razem w Grecji nadejście nowego roku i 41 urodziny aktorki. Za wyjazd zapłaciła oczywiście Małgorzata. Rafał nie występuje już w żadnych programach rozrywkowych i jedynym źródłem jego utrzymania są zajęcia w szkole tańca.

 

Cóż, Rafałowi taki układ z pewnością pasuje. Ukochana wybacza mu błędy i jeszcze funduje mu wycieczki. Tylko, co się stanie gdy pozna równie piękną, równie bogatą i równie młodą jak on kobietę?