Doda i Majdan robią sobie jaja! Głosuj!

Tego jeszcze w tym kraju nie było. Dwa największe tabloidy w tym kraju mają dziś na czołówce sprzeczne informacje. "Fakt" pisze: Nie dostali rozwodu, a "Super Ekspress": Doda się rozwiodła! Niezłe jaja sobie Doda i Radek ze wszystkich zrobili! W końcu sama Doda po wyjściu z sądu stwierdziła:

Złożyłam śluby milczenia. Do biegu gotowi, start. Dowiedzcie się.

Zabawmy się więc tak jak oni - głosujcie w sondażu Plotka!


 

Był rozwód czy go nie było - oto jest pytanie. Od wczoraj cała Polska żyje rozprawą w szczecińskim sądzie. Jedni piszą, że rozwód był a drudzy, że Doda i Radek nadal są małżeństwem. Jaki jest oficjalny komunikat w tej sprawie?

Doda i Radek podjechali pod szczeciński sąd srebrnym mercedesem klasy S. Radek zachowywał się jak prawdziwy dżentelmen. Otworzył Dodzie drzwi od samochodu i podał jej rękę by mogła wyjść z auta z gracją. Para weszła do sądu trzymając się za ręce. Jak zauważył "Fakt" Majdan był w drodze do sali rozpraw smutny a Doda zdenerwowana. Gwiazdorska para nie była zbyt rozmowna. Przed rozprawą Radek powiedział do dziennikarzy tylko: przyjechaliśmy się rozwieść. Nic więcej reporterzy zgromadzeni w sądzie nie usłyszeli z ust Dody i Majdana.

 

 

Gazeta jest przekonana, że para nie dostała rozwodu, ponieważ nie doszło przecież do "trwałego i całkowitego rozkładu pożycia małżeńskiego".

 

 

Innego zdania jest "Super Ekspress". Gazeta powołuje się na słowa menadżerki Dody, Mai Sablewskiej która oświadczyła, że Doda i Radek rozwiedli się.

 

Więcej o:
Komentarze (225)
Doda i Majdan robią sobie jaja! Głosuj!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  uwielbiam DODE!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  No wiec moim zdaniem to Doda gdyby chciala to moglaby sie zachowywac normalnie ... Jest bardzo ladna kobieta i ladnie spiewa ... ale nie rozumiem po co tyle zamieszania wokol tego rozwodu ...;/ to sa narmalni ludzie tacy jak my maja do tego prawo ...;/ sa wieksze problemy ktorymi gazety powinny sie zajac ... moze ją i Radka tez to meczy ... No chyba ze robia to specjalnie zeby zrobic wokol siebie male zamieszanie ... < w co watpie > No i takie jedno male spostrzezenie ...;] skoro piszecie ze was to wogole nie interesuje i ze Doda jest pusta to po jaka cholere wchodzicie na ta strone i wogole czytacie o tym rozwodzie zal mi pewnych osob ..;] Pozdrowienia dla wszystkich :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  doda zrób mi loda, przecież robiłaś to tyle razy :P <sex>

 • Gość: Gość

  0

  jak zwykle mialam racje to czysta gra pozorow

 • Gość: Gość

  0

  to som w końcu razem tak czy nie

 • Gość: Gość

  0

  szkoda slow

 • Gość: Gość

  0

  a Doda robi sobię z sądu cyrk:-P

 • Gość: Gość

  0

  wwwbrylanciki.pl ;p

 • Gość: Gość

  0

  w dupie mam ta calą dode !! chce byc w centrum uwagi i tyle po.. jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX