Zac Efron chce zmienić płeć

Młode gwiazdy mają różne pragnienia: samochody, ciekawe role, sława. Zac Efron ma już to wszystko, więc teraz zapragnął zostać...

 

...kobietą! I to wcale nie byle jaką!

 

Najlepszy blog o gwiazdach - Celebrities - donosi:

Zac Efron, gwiazda High School Musical przepytywana przez magazyn Seventeen na pytanie "Jeśli mógłbyś stać się kimś na jeden dzień, kto to by był?" odpowiedziała: Królową Anglii. Gratulujemy, Mrs. Zac. Czy to oznacza, że Vanessa Hudgens to lesbijka!

 

Każdy ma swoje małe marzenia!

Więcej o:
Komentarze (1041)
Zac Efron chce zmienić płeć
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  nie prawda to wszystko

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  To napewno nie jest prawda!!!!!!!!!!! Jemu napewno chodziło o zasługi i władzę a nie o to, że chcę zmienić płeć!!!!!!!!!!! Jestem tego pewna!!!!!!!!!!! Ludzie czy wy już naprawdę nie macie o czym pisać????????!!!!!! I dlatego wymyślacie takie bzdury na Jego temat??? Nie rozumię Was serio!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  to baje

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  NIE CZEPIAJCIE SIĘ GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A POZATYM TO NIE PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  to wcale nie prawda

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  o boże .... przecież on tak dla jaj powiedział , a teraz cały świat będzie trąbic żę zac chce by laską ... żal
  może zazdrości królowej angliii władzy :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Zac kobietą? Ludziom co to wymyślili o opublikowali powinni nałożyć jakąś karę... Co to ma znaczyć? On nie jest nikomu winien. A to że ma poczucie humoru nie znaczy że jest inny. Psucie opinii innym wiem komu dobrze „leży”. NIE SŁUCHAJCIE TYCH GŁUPOT BO ŻOŁĄDEK SIĘ PRZEWRACA !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  O boże Zac to gej, Vanessa to lesbijka to już przesada!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  zapewniam to nie prawda co muói zac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX